Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Coco De Mer

Kawalerka.

Polecane posty

Gość jak dla mnie spokojnie sie zmi
ale balkon i tak fajowski masz :)ja tez teraz mam kuchnie na balkon i lubie rano sobie patrzec jak kawke robie fajnie :) a wogole gratuluje mieszkanka ,:) moj sasiad ma czerwony pokój i jasne meble i ratany superto wyglaą no ale tam sa 2 pokoje ,wiec ten czerwony funkcje salonu ma:) do tego bialo czarne grafiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie spokojnie sie zmi
a przypomniałao mi sie drugi sasiad jak robił szafe o dlugosci 2.80 głebokosc 50 ,wysokosc do sufitu , dwoje drzwi suwanych-rattan ,jedne lustro wybulił 4.5 tysiaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no balkon wielgaśny. :) też gdybym mogła zaszaleć z kolorem to bardzo chętnie, ale wiadomo - za mała przestrzeń, więc na jakąś jasną pastelkę postawię i myślę nad jakąś fajną naklejką na jedną ścianę. gratulować nie ma czego bo sama na mieszkanie nie zarobiłam tylko dostałam pieniądze od rodziców. :P sama bym chciała te panele położyć i ściany zrobić, ale niestety nie umiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie spokojnie sie zmi
e tam wazne ze masz:) i tak jest radocha ,mnie tez pomogli z 1\3 ceny:) ale uczucia są euforycznie jak sie wprowadzasz:)naklejki są fajne dobry pomysł,tez myslałam nad tym do duzego pokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie spokojnie sie zmi
1/3 ceny miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki śliczne za wszelkie sugestie i rady. :) boże, kiedy ja wreszcie te kartony zacznę pakować, ugh! zmykam. miłego weekendu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tv to lepiej powiesić
na ścianie, a zamiast szafki jakąś komodę czy wysoki słupek walnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciasne ale własne :) Ja tam lubię nie za duże przestrzenie akurat, ale każdy jest inny. Ostatnio sporo czytam o urządzaniu i trafiłam na http://deko-racja.pl/docs.php?part=latest/show/2343 - też mam małą sypialnię, więc warto przemyśleć i do dzieła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama mieszkam w kawalerce o bardzo to sobie chwalę :) Mieszkam w bardzo dobrze skomunikowanej dzielnicy, do pracy mam blisko, sąsiedzi są mili, osiedle nowe... Metraż mieszkania niestety był na początku dla mnie wyzwaniem. Ciężko mi było urządzić go tak, abym nie miała wrażenia że żyję w klatce. W końcu się udało. Inspirowałam się tym zdjęciem - http://sferawnetrz.com.pl/oferta/calligaris-kolekcja-password/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Verrronica
Dobre pomysły na efektywne zagospodarowanie małej przestrzeni, w tym pokoju i malutkiej kuchni znajdziesz tu: http://lakris.pl/urzadzanie-kawalerki/ Kawalerka w stylu skandynawskim. Praktyczna i bardzo gustowna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wynajmowałam kiedyś kawalerkę i wiem, że łazienka to największy problem. W moim mieszkaniu była bardzo mała. Ledwo wszytko się mieściło. Teraz jednak wiem, że można taką łazienkę fajnie zaaranżować i optycznie powiększyć. Jak ktoś też ma z tym problem, to polecam artykuł http://lazienkiportal.pl/style-aranzacyjne/0/80/mala-lazienka-wielki-problem.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila Mikłas
Ja właśnie urządzam mieszkanie z Architetto.pl. Pomoc architekta jest nieoceniona - urzeczywistnia moje pomysły, "podrasowuje" je, dokłada swoje i wychodzi z tego niesamowita całość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Interesuje mnie rynek pierwotny wrocławia i z tego co się orientuje kawalerki są bardzo popularne - najczęsciej aranzuje się je na biało aby zwiększyć wrażenie przestrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×