Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zagmatwana sprawa

Problem z ojcem mojego dziecka

Polecane posty

Gość zagmatwana sprawa

Byłam z facetem w zwiazku zaszlam w ciaze i 2 miesiacu ciazy zostawil mnie. Przez ponad 5 miesiecy niemielismy kontaktu.1,5 Miesiaca przed porodem odezwal sie cchial sie spotkac.Zbywalam go ale w koncu dalam sie namowic na spotkanie.Twierdzil ze mu na mnie zalezy i cche zebysmy srobowali jeszcze raz, zebysmy byli rodzina dla naszego dziecka.Zgodzilam sie.Wiedzialam ze pod koniec lutego wyjezdza na dlugo za granice.Pare dni przed wyjazdem oznajmil mi ze niebedziemy razem , ze niecche byc ze mna.Wyjechal.Brak kontaktu.Do momemtu az urodzilam dziecko.I kontakt znow sie odnowil.I kontakt mamy caly czas.Mowi ze kocha nasze dziecko.Ale niedaje na jego utrzymanie, nieinteresuje sie.Jak jest jakis problem i mu o tym napisze nieodzywa sie kilka dni, po to zebym zapomniala.A ostatnio caly czas truje mi na temat wspolnych chrzcin dziecka.Umowlismy sie ze zadzwoni pogadac i uzgodnic co i jak z chrzcinami to bylo w niedziele.A teraz juz sroda i cisza w tel. i co mam myslec.Czemu on tak sie zachowuje czego on tak naprawde chce.Znajoc go za pare dni znow sie odezwie jak gdyby nic i tak w kolko.W co on gra?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powtórka z rozrywki
nudzi ci się,że zakładasz ten sam temat drugi raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie licz na niego
to tchórz, który ucieka przed problemami. Wystąp o alimenty. Pewnie i tak nie będzie ich płacił, ale na wszelki wypadek. I olej go. Rób swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i to ma byc studentka
dokladnie robi ci wode z mozgu ,zeby nie placic, nie licz na to ze was kocha.egoista i cwaniak . ma stala prace w UK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powtórka z rozrywki
jeśli już to tłukiem jesteś ty,bo po jedno chyba chcesz usłyszeć inne odp niż ci tu ludzie piszą a po drugie jesli temat to nie prowo to dajesz się manipulować facetowi że przechodzi to ludzkie pojęcie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagmatwana sprawa
Wlasnie niedawno z nim rozmawialam.O chrzcinach-jak juz cos uzgodnie to mam mu dac znac.Ale mam z nim uzgodnic termin , bo jak wymysle chrzciny za 2 tyg. albo w terminie kiedy on niebedzie mogl wziasc wolnego to nieprzyjedzie.On najpierw musi sprawdzic kiedy moze wziasc wolne z pracy.Wybralismy wpsolnie imie alemi sie ono niepodobalo i dalam jakie ja cchialam i tak mala zarejestrowalam.A on ze jak przyjedzie to cche zmienic imie dziecka.Ael dziecka nawet sam nieuznał.Podał mi numer do swojej matki ze mam do niej zadzwonic i sie umowic bo ona cche zobaczyc wnuka.Owszem raz do mnie dzwonila i zapraszala nas ale ja wtedy niemoglam pojsc.A on mi mowi ze jego mama niebedzie mi sie narzucac i ze powiedziala mi ze jak bede z mala w miescie to zawsze mozemy do niej zajsc.jA jakos tego niepamietam.Ta cała sytuacja jest chora.Albo ja tez mam cos z glow i on tez.Chcce sie od niego uwolnic calkowicie ale jak to zrobic?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A tak to
Nie uwalniaj się. Załóż mu sprawę o alimenty. Jego mamy wcale nie musisz odwiedzać. Jak chce zobaczyć wnuka, to niech się sama pofatyguje. Chrzciny rób wtedy, kiedy Tobie wygodnie, a jak on chce na nich być, to niech się dostosuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babkakiepska
Jak narazie to nie uwalniasz się od niego a jedynie tańczysz jak on Ci zagra ! Żyj własnym życiem bez niego bo ten typ człowieka tak ma, chwilowy przebłysk , obiecanki a i tak robi swoje i nie dotrzymuje słowa .Chrzciny załatwiaj w terminie jaki Tobie pasuje . Nie licz na jego pomoc ,postaraj się jedynie o alimenty , bo dziecku się one należą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×