Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tijaaaaaaaaaa

mam maly biust i przez to nie czuje sie ani kobieco ani seksownie

Polecane posty

Gość tijaaaaaaaaaa

:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez dlatego nie udaję
że jestem seksowna, nie uprawiam seksu, nie mam chłopaka i jestem ćwierćwiekową dziewicą. Ale poza tym żyje mi się całkiem normalnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tijaaaaaaaaaa
kutrcze a jak tu sie rozebracpzred facetem ?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez dlatego nie udaję
a po co chcesz się rozbierać przed facetem? Skoro piszesz, ze nie czujesz się seksownie, to po co robić sobie taka przykrość? ja się nie rozbieram przed nikim i jestem adowlona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurdelebelek
nie pieprzcie bo co cycki mają do milości i seksu . NIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tijaaaaaaaaaa
to jak mam uprawiac seks? w ciuchach?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tijaaaaaaaaaa
do seksu maja duzo wlasnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez dlatego nie udaję
No jestem stara, jestem:P Moim zdaniem jeśli nie czujesz się seksowna, to nie ma po co uprawiać seksu. Jak sadzisz, jak się będzie czuł facet, który zamiast dobrze wyposażonej i chętnej kochanki będzie się musiał zajmować płaską, zakompleksioną panną, która cały czas będzie myśleć, że wygląda tragicznie i nie jest seksowna?:O Jakby mi na kimś zależało, nie życzyłabym mu ani seksu z płaską mną ani seksu z kimś, kto się nie czuje kobieco. Bo ja pewnie bym myślała o tym, jak komicznie wyglądam i jakie to żenujące. I po co?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet ktoremu nie chce sieSpac
ja tam lubię małe piersi... moja była dziewczyna takie miała i od tamtej pory lubię mały rozmiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sardynka111
ja tez jestem płaska a moja mam ma duże piersi denerwuje mnei to no ale cóz....jesden plus zdrowy kręgoslup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez dlatego nie udaję
No spoko, nie jest to życiowa tragedia. Ale jeśli ktoś się nie czuje seksownie, nie rozumiem, dlaczego chce uprawiać seks i obarczać tym inne osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zawsze chcialam byc wysoka
i miec bardzooo maly biust, tak wygladac jak modelki, nie jestem za wyskoa, i mam sredni i nie jestem zbyt zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwq2ty347y
wklej zdjęcie ocenimy i damy noty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dragonfly87
Ja mam biust w rozmiarze mikro, mniej nawet niż 'A' i ani nie wstydzę się rozebrać ani nie narzekam na brak powodzenia. Kobietą czuję się w 100% Na wszystko znajdą się amatorzy, nie martwcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina1993148
Ja mam takie wielkie że bym chętnie Ci oddała ze 2 rozmiary... Uwierz mi nie chciałabyś mieć dużych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaka
moja kumpela ma tez a i ma takiego faceta ze ho ho:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak myslicie kogo faceci by woleli miec w lozku - puszysta pania z wielkim biustem i masa kompleksow dotyczacych mankamentow ciala czy tez moze pewna siebie dziewczyne z malymi piersiami , otwarta na partnera i kochajaca siebie taka jaka jest?? odpowiedz jest oczywista - pani numer 2 wygrywa w tym przypadku i tak samo jest na odwrot ;) zaakceptujcie siebie i wierzcie ze faceci kochaja nie duze piersi a piersi w ogole ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaka
edziorek1111 - facet wolalby szczupla ze srednim biustem. wiadomo ze fajnie jest miec biust nie maly ale sredni, ale albo trzeba sie z tym pogodzic albo zrobic operacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie ma idealow, kazdy ma jakis słaby punkt ktory mu sie nie podoba. przedstawilam tylko jedna sytuacje z dwiema kobietami. nie widzicie naprawde ze najwieksze powodzenie maja kobiety akceptujace siebie?? obojetnie jaki maja biust. kazda z nas jest wyjatkowa i biust nie ma nic do rzeczy. a operacja jest bez sensu. powiekszycie biust to zacznie przeszkadzac wam cos innego i tak naprawde nigdy nie sprostacie waszym wyobrazeniom piekna. bedziecie wiecznie nieszczesliwe i zakompleksione.. kochajcie siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×