Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość motyleczekmotylmoti

Podoba mi się i nie wiem co mam robić, czy w ogóle działać..

Polecane posty

Gość motyleczekmotylmoti

Ostatnio przypadkiem weszłam na profil chłopaka na n-k i strasznie mi się spodobał...! Ciągle o nim myślę ajj.. Chcę do niego napisać jakąś wiadomość, ale problem polega na tym, że po 1. boję się, że się wygłupię, po 2.nie wiem co napisać, a po 3. on ma 3 fotki z różnymi dziewczynami...:( Poradźcie coś proszę.. :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam przysłowie
jak ma trzy fotki z róznymi dziewczynami to pewnie z kolezankami , może z siostra. Jakby miał dziewczynę to nie wiem czy by się zgodziła żeby wstawiał zdjęcia z innymi laskami. Tak sobie myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyleczekmotylmoti
Nie no raczej z koleżankami, ale jak wstawia fotki, to kolejne są z innnymi dziewczynami...:( w sumie jak patrzyłam profile, to są z jego klasy .. ale w 3 na 4 fotkach wstawionych jest z dziewczynami, i to na jednej z kilkoma.. I to mnie właśnie przeraża..że jest jakiś niestały czy coś.. Myślicie że to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam przysłowie
myślę ,że gra macho i bardzo popularnego a w gruncie rzeczy jest zakompleksiony, niedowartosciowany. Chwali się tymi zdjęciami przed innymi chłopakami. Druga sprawa to taka ,że musi być lubiany przez te dziewczyny, bo inaczej nie zgodziłyby się na umieszczenie swoich twarzy. Moze jest bardzo przystojny? Czy z kompleksami czy nie , ale na pewno tym profilem pokazuje swoją popularność wsród dziewczyn. Mozesz do niego napisać, moze jest inny niz chce na takiego wyglądać . Skoro ma tyle kolezanek to dlaczego rzadna nie jest jego dziewczyną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam przysłowie
sorry ....żadna... miało być :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfsdfsdffg
napisz, nic nie tracisz. kto nie ryzykuje ten nie ma, ja napisalam do takiego kolesia do ktorego naprawde wieeeeeele wzdycha :P oplacalo sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyleczekmotylmoti
Jak dla mnie ( i pewnie nie tylko) jest cholernie przystojny.. I to mnie dziwi, że nie ma dziewczyny, tylko tyle koleżanek. No i w znajomych zdecydowana większośc to płeć żeńska. Naprawdę nie mam pojęcia co myśleć. Przez głowę przeleciał mi nawet pomysł, że może jest gejem..? ;D Brzmi absurdalnie i w sumienie wygląda, ale to by wiele tłumaczyło. Poza tym nie chciałabym być jedną z wielu, a przecież tak chyba by było..?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyleczekmotylmoti
tak? na n-k? i jesteś teraz z tym kolesiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfsdfsdffg
tak, na nk. ot, zobaczylam, baaardzo mi sie spodobal i napisalam :P co prawda na poczatku troche dla jaj, bo raczej nie robilam sobie wiekszych nadziei wiec to byla jakby proba "najwyzej mnie oleje", ale odpisal i sprawy potoczyly sie dosc...ciekawie. jeszcze nie jestesmy razem, ale kto wie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam przysłowie
napisz , a co ci zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyleczekmotylmoti
O kurczee, ale Ci zazdroszczę.. Ja właśnie mam tak samo, że baaardzo i to baardzo mi się podoba. Problem w tym, że nie mam doświadczenia i nawet nie wiem jak mogłabym zagadać, co napisać, żeby zwrócił na mnie uwagę :(...tzn, chociaż odpisał i nie olał.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyleczekmotylmoti
też tak właśnie myślę: "A co mi zależy". Ale jak mam się zabrać do pisania, to wszystko wydaje mi się nieodpowiednie i za głupie. ;/ Poza tym on mieszka 30 km ode mnie, nie w moim mieście. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfsdfsdffg
sluchaj powiem Ci tak. nie wiem kim jest ten Twoj obiekt, jaki jest, czy jest typem casanovy czy moze normalnym facetem, Ty tez tego nie wiesz. wierz mi lub nie ale naprawde ja, piszac do tego 'mojego' nie spodziewalam sie w ogole ze on odpisze, to jest facet hmm..no powiedzmy ze znany, dosc, okazalo sie ze to bardzo fajny chlopak, mily i nie kreujacy sie na kogos kim nie jest. ja az bylam zaskoczona, ale po prostu oplacalo sie zaryzykowac. jesli nie napiszesz to sie nie dowiesz i prawdopodobnie bedziesz zalowac ze nie zagadalas. nie ma sie czego bac, napisz prosto z mostu, piszesz bo na zdjeciach wyglada bardzo fajnie no i jest w Twoim typie, albo po prostu ze wyglada na fajnego chlopaka i milo byloby sie poznac, cokolwiek. pisz! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfsdfsdffg
ha! moj mieszka 400 km ode mnie! to dopiero jazda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyleczekmotylmoti
Ale chodzi o to, że on na tych fotkach nie jest sam. :( I ma opisy do zdjęć. Racja w tym, że wcześniej miał kilkadziesiąt fot, a teraz tylko 4, co też mnie zdziwiło. Wiem, bo już jakiś czas go obserwuję. ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyleczekmotylmoti
:O 400? nieźle. a myślisz o spotkaniu? jak tak to kto kogo odwiedza? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfsdfsdffg
moze ma foty z kolezankami, Ty nie masz zadnych z kolegami? na nk ie wstawia foty po to, by sie pokazac z jak najlepszej strony, jak to sie jest lubianym, rozchwytywanym i w ogole zajebistym, w rzeczywitosci moze byc zakompleksionym normalnym facetem ;) to tylko nk, na nk mozesz byc kim chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfsdfsdffg
juz sie spotkalismy, niedlugo jade do niego znow :D narazie ja do niego jezdze ale glownie dlatego, ze on mieszka w takim pieknym miejscu ze jezdzac tam mam wszystkiego po trochu, krajobrazow, gór, śniegu ktorego u mnie w miescie juz dawno nie ma etc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyleczekmotylmoti
Racja. Ale tekst w stylu: "Pamiętne wakacje" z 3 dziewczynami, czy jakieś "pierścienie cnoty"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyleczekmotylmoti
Szczęsciara. ; D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfsdfsdffg
pierscienie cnoty buahahha :D no moze ma poczucie humoru, mozemy tak sobie gdybac, jak nie napiszez to sie nie dowiesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfsdfsdffg
bo ja wiem czy szczesciara, mam po prostu duzo samozaparcia i odwagi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyleczekmotylmoti
Naprawdę wygląda na zaj**go. Ajj! :( Ale nieosiągalny jest. Ja myślę jednak, że on ma takie powodzenie wśrod dziewczyn.. Ale macie rację, jak nie napiszę, to się nie dowiem. :) Więc chyba się odważę.;) : D A jaką napisać wiadomość? W jakim stylu? że raczej : "hej. masz fajne fotki, chciałabym cię bliżej poznać..." (chociaż tekst z fotami nie pasi właśnie) czy raczej jakiś tekst odwalić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfsdfsdffg
napisz ze wyglada na fajnego faceta i fajnie byloby sie blizej poznac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyleczekmotylmoti
metoda wypróbowana? ; P a co dalej, jeżeli odpisze( mam ogromną nadzieję..! :( )? brać nr gg, tel. czy dalej na n-k gadac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfsdfsdffg
zobaczymy co odpisze. jesli bedzie to w jakims fajnym tonie i wyczujesz ze "cos z tego moze sie wykluc" to bedziemy myslec dalej :) na pewno lepiej przejsc pozniej na gg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyleczekmotylmoti
Ok, to zaglądajcie tu czasem, bo mogę mieć jeszcze jakieś pytania. ;D I dziękuję b. za rady. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×