Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kropka w propkę

czy to zazdrość? szok!!!

Polecane posty

Gość kropka w propkę

cześć mam pewien problem, niektórzy pewno powiedzą żebym popukała się w czoło i nie zawracała głowy jednak mimo wszystko to zrobię:) Studiuje na UJ jako jedyna z szerszego grona znajomych, przed chwilką wróciłam z imprezy i znowu było to samo, a mianowicie: wyśmiewanie sie z UJ, kpienie z niego, kilka bardzo chamskich tekstów do mnie:( Cholernie mnie to boli, nie zmienię uczelni na AGH czy PK ponieważ tam nie ma mojego kierunku, zresztą tutaj (na UJ) bardzo mi się podoba i dobrze sie czuje:( Proszę poradźcie mi co zrobić, to jest naprawdę przykre i uciążliwe..:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli wyśmiewacze są zAGH i PK to UJ wypada przy tych uczelniach najbardziej blado jeżeli chodzi o perspektywy więc nie dziwię im się że się śmieją z UJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropka w propkę
no sorry ale ja sie z nich nie śmieję, uważam zresztą ze to bardzo dobre uczelnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhhjbhjb
Co za roznica gdzie ?? , bardziej liczy sie wydzial i kierunek bo perspektywy sa bardziej po kierunku niz po uczelni a i tak liczy sie wiedza , pozatym nie trawie ludzi ktorzy oceniaja innych po uczelni , kierunek jest wazniejszy i wiedza !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmien znajomych:] na takich z UJ. UJ to przecież prestiżowa uczelnia, więc nie rozumiem. Dajcie spokój z tymi perspekktywami, bo to bez sensu, wszystko zależy od człowieka, czy sam dba o rozwój \'kariery\'. Ja jestem z UW. I w zasadzie obecnie trzymam się tylko z ludzmi z UW. Za to z reguły wyśmiewa się lipne kierunki na SGGW (co tam robi pedagogika czy sojologia?!) i dziwnych facetów z PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo to są bardzo dobre uczelnie, a skoro Twojego kierunku nie ma na tych uczelniach można sądzić że studiujesz jakieś głupoty pod tytułem politologia albo coś podobnego. A takie kierunki są bzdurne i bez perspektyw, wiem bo sama skończyłam UAM i teraz mogę się tylko smiać z siebie i innych naiwnych co studiują jakies kulturoznawstwo i myślą ze Boga za nogi złapali. I nie osądzam nikogo po kierunku tylko nie dziwię się że się śmieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studiowałam na UJ
Bardzo dobrze Cię rozumiem, miałam tak samo. Jak tylko mówiłam komuś gdzie studiuje, zaraz zaczynały się głupie komentarze. Najbardziej bawiło mnie, gdy na jakiejś imprezie nad ranem ktoś mi mówił, że studenci UJ nie umieją się bawić i że są "kujonami". Do tej pory nie wiem, o co chodzi. Jedyne, co możesz zrobić, to nie przejmować się tym, co inni mówią. Zawsze jest tak, że Ci, którzy nie mają pojęcia o temacie, mają najwięcej do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropka w propkę
studiuję biologię o specjalizacji biochemia. Niestety w Polsce kiepsko z pracą po biochemii ale z Niemiec i innych krajów wschodnich napływa masę ogłoszeń o pracę na uczelnię. Starsi Koledzy i Koleżanki w wiekszości wyjeżdżają, na początku mówią ze ciężko się przyzwyczaić jednak gdy później porównują zarobki i perspektywy rozwoju to nie żałują. Niestety w Polsce przemysł biotechnologiczny jest kiepsko rozwinięty:/ może za parę lat będzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pom poko
zawsze jest wojna uczelni i juz nie chodzi o kierunki. ja skonczylam fizyke na uw i ludzie u mnie zawsze wysmiewali tych z polibudy. i na odwrot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pom poko
a co to za znajomi ze nie maja innych tematow na impreze tylko ktora uczelnia lepsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropka w propkę
oni uważają ze to super temat do pośmiania się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pom poko
no to widac ze ludzie na poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja UR
nienawidzę AGH oraz PK prostactwo maxymlne Nie przejmuj sie nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matematyczka stosowana
Cześć a ja studiowałam na PW i też się z nas śmiała matematyka z wrocławskiego. Ale później pokazaliśmy im gdzie raki zimują na polu walki o pracę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×