Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cosmogirl

handel kosmetykami

Polecane posty

Gość cosmogirl

witam w zwiazku z bezrobociem i trudna sytuacja materialna nawiazalam kontakt z pewna firma z UK ktora bedzie mi wysylac kosmetyki jak wiadomo kosmetyki z Niemiec czy Anglii badz jakiego kolwiek innego kraju sa troszke lepsze niz nasze mimo ze powinny byc to te same produkty. Moje pytanie brzmi w jaki sposob pozyskac klientow ? moze cos pomozecie ? myslalam o allegro jednak jest tam duzo tanich podrobek wiec nie mam za bardzo szans, ceny beda o wiele nizsze ale nie tak niskie jak na allegro, podam przyklad : cien bourjois Bourjois, Pastel Lumiere ktory w sklepie kosztuje 35zl ,a na allegro okolo 22 z przesylka u mnie bedzie kosztowac: 22zł jednak jest to produkt w 100% nowy i orginalny pochodzacy z wyprzedazy i koncowek ze sklepow w anglii. Wiem ze nie moge tymi produktami handlowac w sklepach poniewaz nie maja polskich naklejek. Musze zaczac zarabiac szukam pracy ale bez skutecznie wiec zdecydowalam sie na ten krok jednak nie wiem czy to sie oplaci ? prosze o opinie bo juz sama nie wiem co myslec pozdrawiam serdecznie i dziekuje za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety mam ten sam problem :/ nie można ich sprzedawać bo nie ma polskich etykiet. Slyszałam ze albo mozna to robić samemu i tłumaczyć wszystko, jednak bardzo pracochłonne albo zlecic to firmie, jednak pewnie nieopłacalne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×