Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość broad

ktoś podkopuje pode mną dołki w pracy

Polecane posty

Gość broad

Sprawa wyglada nastepująco: Miałam coś do załatwienia, poprosiłam o dzień wolny. Wypisałam sobie urlop, wszystko tak jak się nalezy. Dodam, że pracuje jako kadrowa, więc ja rozliczam urlopy. Szef wiedział, że mam najmniej uropu z całej załogi, więc powiedział, abym ten urlop wyrzuciła a zamian za to zostanę kiedyś po południu i odrobię te godziny. Tylko bez skojarzeń. Teraz miałam dużo pracy i często zostawałam po godzinach. Wszystko ok. I nagle w czwartek wpada do reszty ludzi szef niezle wpieniony, dlaczego ktos podwaza jego kompetencje. On wydał takie polecenie i nie ma tu nic do gadania. Tylko nasuwa sie pytanie, kto mu doniosl o tym, ze inni widzieli ze "zakuflowałam" sobie urlop? Ja mu tego nie mówiłam bo go nie było 3 dni w pracy a po południu nie kontaktujemy sie ze soba. I rzekomo ktos mi miał to w twarz powiedziec, ze czemu sobie ukrywam urlop a innym nie. Tylko ze takiej sytuacji ze mna nie było. Nikt mi tak prosto w twraz nie powiedział. Teraz ktos mnie wsypał i cały weekend zjebany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×