Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aro_poznan

Zastanawiające...

Polecane posty

Witam.Na początku chciałbym pozdrowić wszystkie panie na forum. Choć sam jestem facetem to bardzo często tu zaglądam bo można się tutaj wiele dowiedzieć.Ale do rzeczy... On niedawna zacząłem współżyć z moja kobieta bez zabezpieczenia... niby nic dziwnego ale ja tego nie chciałem... po prostu moja kobieta na to nalegała... boje się ze wpadniemy...choć zawsze zdążę ,,wyjąc\" ale martwię się o inne sprawy jak np. -czy przezroczystym śluzem który występuje przed stosunkiem mogę zapłodnić moja kobietę?? -w jakich odstępach czasowych mogę się kochać tak aby jej nie zapłodnić bo słyszałem ze plemniki mogą długo przeżyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiajace jaką ty masz
kobiete... A może małolatę? Weź Ty z jią chłopie porozmawiaj bo od przerywanych nabawisz sie nerwicy, a ona ciazy. Tak stosunek przerywany nie jest żadną formą antykoncepcji i dziewczyna na dziecko chyba chce cie złapac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frufru
przecież juz Ci ktos odpowiedział. ale prosze bardzo, odpowiem dokładniej - stosunek przerywany to nie jest antykoncepcja. jeśłi boisz się że wpadniecie - zastosuj inną metodę. dlaczego dziewczyna nalega na seks bez zabezpieczenia? dlaczego się na to godzisz skoro BOISZ się ze wpadniecie?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkawdsncsjdndns
my z moim chlopakiem wspolzylismy w ten sposob pol roku w ciaze nie zaszlam ale fakt nie jest to dobry sposob poniewaz ciagle sie denerwowalam przed kazdym okresem i po stosunku czy aby napewno zdazyl... potem zdecydowalismy sie na pigulki anty i mozemy sie kochac bez prezerwatywy i nie denerwujac sie za kazdym razem. podobno w tym wlasnie przezroczystym sluzie sa plemniki dlatego mozna w ten sposob zajsc w ciaze ... mysle ze po kazdym stosunku powinienes sie dobrze umyc w tym miejscu jesli chcesz sie kochac z nia poraz drugi w nieglugim odstepie czasowym... powiem ci tak porozmawiajcie szczerze na ten temat moze zdecydujcie sie na pigulki bo tak dlugo sie nie da... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmus kobiete do wizyty u gina, niech bierze tabletki, to nie bedziesz musial sie nad tym zastanawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będzie w ciąży
nie stosując żadnych metod antykoncepcji, bo stosunek przerywany nie jest metodą anty, twoja dziewczyna szybko zajdzie w ciążę nikt ci nie da gwarancji, że w śluzie, który wydzielasz przed wytryskiem nie ma żywych plemników, bo zawsze mogą być plemniki w sprzyjających warunkach mogą przeżyć w drogach rodnych kobiety nawet do 7 dni, ale zwykle jest to nie więcej jak 3-4 dni zabierz kobietę do ginekologa, który dobierze jej odpowiednie zabezpieczenie, albo stosuj prezerwatywy a może ona chce być z tobą w ciąży? decyzja należy do ciebie, pamiętaj, że dziecko kosztuje więcej niż środki antykoncepcyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widac ze poznaniak
3 zł na prezerwatywe mu szkoda :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli Twoja dziewczyna absolutnie sprzeciwia sie antykoncepcji , a prezerwatywy okazują się za drogie, lub zbyt niekomfortowe w uzyciu, to poważnie zacznijcie traktować metode termiczną wraz z innymi metodami naturalnego planowania rodziny. Jedna matedoa to znacząco za mało aby byc pewnym , proponuje zatem, temperaturową razem z oceną śluzu i kalendarzykiem opartym na testach owulacyjnych (nie tylko wyliczeniach) . W czasie rozpoznawania swojej płodności , będziecie zmuszeni jednak używac bareierowych środków antykoncepcyjnych , z tego względu ,że dopiero po kilku miesiącach ma się 75% pewność co do momentu owulacji. KOszt zakupu ksiązek , termometrow to okolo 100-200 zł. Koszt antyjincepcji doustnej to okolo 8-40 zl /miesiąc, koszt plastrow hormonalnych zależy od apteki w jakiej je kupujecie, koszt ksztaltki wewnątrzmacicznej to około 200 zł, chba że wybierzecie kształtkę ktora moze zostac w macicy do1 0 alt , wowczas okolo 800 zl(mozna ją stosować już po pierwszej ciązy). Decyzja zalezy od was. Seksuolodzy mówią ,że stosunek przerywany znacząco wpływa na pogorszenie się relacji erotycznej z partnerem i jkości samego seksu. PRoponuję szybko porozmawiac o antykoncepcji, czy anturalnych met. plan. rodziny. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×