Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość studentka...............

zwalniam się.....

Polecane posty

Gość studentka...............

W przyszłym tygodniu w poniedziałek lub wtorek złożę wypowiedzenie. Dostałam inną pracę, lepiej płatną i dającą mi dużo większe możliwości rozwoju. Teraz się zastanawiam jak z klasę odejść. Nie mam jakiś specjalnych zastrzeżeń do mojego szefa, ale on nie zaproponuje mi ani takich pieniędzy, ani takich możliwości. To była moja pierwsza praca. Pracowałam niecały rok, ale widzę, że nie mam szans na rozwój. Czas się pożegnać. Nie powinnam mieć wyrzutów sumienia , a jednak trochę mam. Będę się zwalniać po raz pierwszy w życiu ( wszystkie moje dotychczasowe prace miały charakter dorywczy lub wakacyjny) . Macie jakieś rady....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innesia26
Myślę, że szef zrozumie jeżeli sam jest inteligentny.Jak nie ma szans na rozwój to pracować się odechciewa. Nie musisz się za bardzo tłumaczyć.Podziekuj miło za to że mogłaś sie w tej firmie czegoś nauczyć i za miłą współprace i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broad
Zazdroszczę. Ja póki co nie mam takiej moziwości. Szef ok, praca nienajgorsza, ale reszta załogi i zero perspektyw na awans. Ale ciągle się rozglądam za czymś innym. Szef ma tego swiadomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka...............
Mój właśnie mój chyba nie do końca ma tego świadomość. Ja generalnie jakoś bardzo aktywnie pracy nie szukałam, chciałam poczekać do końca studiów, ale ta oferta zainteresowała mnie na tyle, że postanowiłam spróbować. Udało się i teraz odwrotu nie ma, głupia bym była gdybym teraz zrezygnowała. W sumie wiem mniej więcej co mu powiedzieć. Ale chciałam się jakoś wygadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka.........
No i nadszedł ten dzień. Właśnie dziś 4.05 złożę wypowiedzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do studentka
napisz nam potem jak szef zareagował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asterix z dzikami
zrobiłabym to samo bez wahania, gdybym tylko miała okazję nie ma sensu mieć sentyment do czegoś co tak naprawdę nic w życiu nie daje, tym bardziej, że pracowała tam niecały rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam się czy
gdyby to on miał ciebie zwolnic czy miałby takie dylematy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka.........
Mój szef zachował się bardzo w porządku. Powiedział, że mnie rozumie. No cóż takie życie, trzeba iść do przodu i tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×