Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monique23

co to znaczy,że facet che się wyłączyć na kilka dni i nie odbiera telefonów???

Polecane posty

Myślę, że niekoniecznie od razu Cię zdradza. Może mieć taki trudny charakter, że woli być sam, taki zodiakalny Wodnik;) Ale skoro y jesteś inna, przeszkadza ci to (komu by nie przeszkadzało) to moze warto zastanowić się nad przyszłością tego związku. B może i cię kocha na swój sposób, ale nie tak, jak ty bys tego chciała, i to zawsze będzie powodem spięć. A na to, że go zmienisz, nie masz co liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Virginia.. masz racje. problemy trzeba rozwiazywac razem. moj obecny facet nie ma pracy i ma z tego powodu doły, ze ja juz pracuje a on ciagle nie (konczy swoja edukację). od czasu do czasu zali sie ze nie jest prawdziwym mezczyzna bo nie pracuje i nie mozemy zamieszkac razem. wcale nie powoduje to ze wylacza tel i nie chce sie ze mna widziec. wrecz przeciwnie. a jak ten twoj straci prace to co podzie sie wyciszyc z domu na 3 dni? z drugiej strony on ma 23 lata-to jeszcze dzieciak ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Virginia..
No nie bardzo.... bo on wyłącza tel... co jakiś czas, a Tobie jak opisujesz teraz zdarza się raz na jakiś czas... Na Twoim miejscu poszłam bym na tego grilla i się trochę rozerwała... Nie myślała tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on jest bykiem,,,i ma trudny charakter...potwierdzam...czyli co?poprostu go zrozumiec??i nie naciskac tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Virginia..
Hm tam miało być wyłączasz tel rzadko... ; p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Virginia..
No napewno nie naciskać... Faceci nie reagują na słowa, reagują na brak kontaktu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jbxhjsvbx
Ale macie proble, Facet po prostu chce zaczerpnac "odechu"chce pobyc sam ze swoimi myslami lub pobyc w towarzystwie kolegow a Wy od razu dorabiacie do tego jakeis zdrady i nie wiadomo co jeszcze. Przeceiz kazda osoba ktora nawet bardzo kogos kocha ma takei dni,ze woli pobyc sama,bez tej ukochanej.Jezeli meiszka sie razem to o to trudniej,ale jezeli osobo to altwiej. Autorko,nie rozmyslaj nad tym.Po prostu ciesz sie zyciem ,bo szkoda zycia na ciagłe zamartwianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Monique23 kup sobie wibrator :P ;) i problem z głowy :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie wodniki spotkały-ja tez jestem wodnikiem, moj obecny facet tez :D ten ex-też jest wodnikiem wiec reguły nie ma ;) prawda jest ze wodniki potrzebuja duzo wolnosci w zwiazku, i lubia pobyc czasem w samotnosci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze??ja tez czesto wylaczam tel...praktycznie co 2 weekend...bo mi sie nie chce wyjsc gdzies jak mnie wyciagaja,albo jade do niego...kurde...mam to samo...i mimo ze te osoby lubie,to czesto nie mam ochoty spotkac sie po calym tygodniu harowki,w dodatku pracuje z ludzmi i czaasem musze sie zamkanac w domu i poprostu przez 2 dni ogladdac tv...hmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Virginia ma rację, idź na tego grilla, moze poznasz jakiegoś normalnego... 23 lata to raczej wyłącza telefon bo imprezuje z kumplami i nie chce, żeby ktos pomyślał, że masz go pod pantoflem. Tak czy siak olej go bo zodiakalnie do siebie nie pasujecie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faceci nie reagują na słowa, reagują na brak kontaktu..... Świete slowa!!!! dlatego na poprzedniej stronie raqdzialm ci abys tez sie wyciszyla i wylaczyla komórkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Virginia..
madzik82 - No właśnie... w tym momencie się wspieracie.. nie potrzebuje wyłączać tel.. Oczywiscie ludzie są rożni, ale wątpię, by ktokolwiek w tym momencie wyłączał telefon... Faceci potrzebują czasem wyciszenia, spokoju ale najczesciej idą z kumplami na piwo, a nastepnego dnia już jest lepiej. Nie potrzebują wyłączać tel... Jeśli mój facet ma problem i nie chce o nim gadać to nie wyłącza tel. Dobrze wie, że nie lubie jak odzywa się poczta głosowa. Po prostu w w tym momencie mu nie przeszkadzam. Wg mnie jak ktoś co jakiś czas wyłącza tel to ma coś do ukrycia. Różnie w życiu bywa... a co jeśli coś nie daj Boże Ci się coś stało... a on ma tel wyłączony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na Twoim miejscu poszłabym na tego grilla z koleżankami niz czekała czy łaskawie mojemu lubemu humory się odwidzą i zadzwoni:O Jakiś chory związek:O I z tego co widze to tylko Ty sie w nim starasz a on ma to w dupie:O Ps. Oświadczył się i wielkie mi wydarzenie:O, moja kumpela hajtneła się z gościem po 7 latach związku, tydzien było pięknie po czym, po 4 miesiacach wyprowadził się do innej dupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jbxhjsvbx
No włąsnie,oswiadczyny to nic wielkiego.Moja kolezanka była w stanie narzeczenskim 14 lat(nie mieszkali razem) i po slubie,po 3 latach małzenswta rozeszli sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym się wkurwiła, gdybym np. miała wypadek, albo go pilnie potrzebowała, a on w tym czasie miał wyłączony tel. Przecież po to mamy ta drugą osobę, żeby mieć na kogo liczyć w razie czego.Koleżanki pewnie się z ciebie śmieja, że masz faceta, który ma cię w dupie. Dziewczyno, oprzytomniej! Skoro tu piszesz, to znaczy, że ci to przeszkadza. Od koleżanek się odcinasz, bo mówią ci to, co my?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my kobiety mamy te dziwną sklonność tlumaczenia naszych facetów. ze to nie tak bo on..., ze wcale tak nie mysli, bo..., ze traktuje mnie powaznie i z szacunkiem , ale własnie wtedy... dzieki bogu ja juz nie tlumaczę.... tylko nazywam rzeczy po imieniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jbxhjsvbx
Nie rozumiem kobiet ktore tutaj wypisuja ,ze facet autorki ma ja w dupie. Facet chce rozne sprawy przemyslec a wy wypisujecie takie brednie.nIe trzeba posuwac sie do takich gestow jak wyłaczenie komorki aby dac komus odczuc,ze ma sie go w dupie. We wszyskich gestach widzicie tylko zdrade,obłude itd.Widocznie wy takie jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Virginia..
panterka w kropkę - oj ja też bym się wkurwiła i kurz by aż za mną leciał : P hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Virginia..
madzik82 - masz rację, facetów nie ma co tłumaczyć..... trzeba nazywac rzeczy po imieniu. Lepiej się na tym wychodzi... Oni nas nie tłumaczą i nie rozmyślają tyle co my o nich....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy on musi wylaczac ten tel aby pomyslec? No chyba ze autorka non stop wisi mu na lini. jesli tak - to nie dziwie mu sie ze wylacza ten tel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Virginia..
jbxhjsvbx - Jak już tak bardzo chce to niech wyłączy ten telefon :p heheh... ale bez przesady co parę dni. Nie uważasz ze to jest dziwne.... Nie jesteśmy obłudne :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jbxhjsvbx
madzik82--facet autorki wyłacza tel,bo ma poprzez niego kontakt z roznymi ludzmi ktorzy moga do niego w kazdej chwili zadzwonic,zaesemesowac.Rzadko bywa tak,ze nie odbiera sie tel.gdy nie ejst wyładzony,a co do esemesow to jak ma sie właczony,to bezwiednie siegfa sie i je czyta.Lepiej wyłaczyc te.i potem powiedziec tylko,przepraszam,miałem wyłaczony niz krecic,ze nie ma sie czasu,ze czegos nei mzona zrobic etc. A i autorka moze przesadzala z poisaniem i dzwonieniem.wiem jak to jest,mam syna ktory ma dziewczyne i ta dziewczyna non stop nadaje .A syn po prostu dodpisuej ,bo nei chce jej urazic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok...przyznaje...czesto do niego dzwonie...moze za czesto...i zawszemu mowie...:kochanie,wiem ze jestem upierdliwa...on mowi:no jeeeestes,ale co mam zrobic...heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
monique23 Złoty! mam wibrator...juz mnie nie umie zadowolic...hahaha... Moniko! z Ciebie mały zboczurek jest!!! :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to nawet nie chodzi o to wyłaczanie komórki, tylko to co ona pisze on notorycznie co jakiś czas wyłacza tą komórke:O A pozatym był tu jeszcze jeden watek tej samej laski, ze umówiła sie z nim wcześniej, ze do niego przyjedzie a on sie nie oddzywa:O Także takie wyskoki to nie pierwszy raz, ja rozumiem raz na jakiś czas może się zdarzyć, że człowiek chce odetchnąć, pobyć sam, ze swoimi znajomymi, ale jak oni się tak rzadko widują:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jbxhjsvbx
Virginia.-a co w tym dziwnego,z echce wyąłczac co pare dni tel.to jego sprawa.Człowiek nie jest własnoscia drugiego człowieka i ma parwo do takich zachowan.Autorka po prostu panikuje i nie jest pena uczuc swojego mnedrzeczonego .Widac gołym okiem,ze ona bardziej zaangazowana jest w ten zwiazek a to nie wrozy dobrze.Ona nie wierzy w siebie,ze mozna ja kochac i nie zdardzic i miec czesciej lub rzadziej ochote na takie samotnosci bez tel.spotkan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Virginia..
Po prostu nie potrafi zrozumieć, że mu nie zależy......... Nie chce... Idź na tego grilla i szukaj nowego faceta... =D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×