Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wscieklaMII

UKOCHANY NIE CHCE PRASOWAC!!!!A WIE, ZE JA TEGO NIE CIERPIE!!!!

Polecane posty

Gość wscieklaMII
ja staram sie rozumiec, ze ja nie znam tego kraju,oni sa starsi, maja doswiadczenia wiecej, znaja tutejsze realia i dlatego nie chca ,aby cos zlego mi sie zdarzylo. te 2 poprzednie miejsca nie byly super, bo praca do 3 w nocy ich nie zadowalala, bo by mysleli o tym, czy nic by mi sie nie stalo zlego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wscieklaMII
jego ojciec mi nie pozwala, powiedzial ,ze jak jestem w JEGO domu to takiej pracy nie bede miala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ales ty jestes beznadziejna
autorka jest osobą o zerowym poczuciu wlasnej wartosci i nic nie zmieni to co tu przeczyta, jedyne co moze pojsc za moją radą , wrocic do Polski, znalezc sobie pracę taką jaka ona chce i przede wszystkim pojsc na terapię do psychologa, inaczej czeka ją żywot gnebionej kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna porzeczkam
jestes w jakiejs chorej tosksycznej sytuacji! pisalas ze towj ojciec cie bil, moze dlatego nie widzisz ze to co oni robia tez nie jest normalne, pewnie ze im to pasuje, co z tego ze im nie placisz jak towje wyzywienie kosztuje ich znacznie mniej niz by kosztowalo zatrudnienie sluzacej!!! a i koles ma ruchanko za darmo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to szukaj gdzie indziej
sluchaj Ty sie w jakies g...wpakowalas :(Przykro mi. Moj ojciec robil mi awantury, ze mam pisac doktorat, wczesniej poszlam tez pod dyktando rodzicow na g..ne studia bez przyszlosci i mam kupe lat w plecy - tak to wyglada i wiem po sobie ze ludzie sa w stanie zrobic innym pranie mozgu. A wiesz po co? Bo oni maja w ten sposob swiety spokoj, Moga miec wszystko w de a z Ciebie zrobic kuchte na zawolanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna porzeczkam
wlasnie, wracaj do kraju, znajdz prace jakakolwiek i idz na terapie do psychologa marnujesz sobie zycie na wlasne zyczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wscieklaMII
ktos tu napisal ,ze mam stad wiac, oczywiscie, ja CHETNIE I JUZ TERAZ BYM POSZLA,ale gdzie?????????? nie mam pieniedzy, jestem bez niczego!!! Moje pieniadze, ktore odkladalam przez kilka miesiecy, to musialam wykupic leki, mialam problemy z nerkami, zapalenie nerek, klebuszkow, kamienie na nerkach, prywatne wizyty... A jego matka ciagle sprzata....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wscieklaMII
najgorsze jest to ,ze tam gdzie jest kuzynka oni potrzebuja nawet do jej pracy ludzi, ale on nie chce sie poddawac tutaj i nie chce pracowac w nie swoim zawodzie,mowi ,ze tam oboje bedziemy emigrantami ,ze tu bedzie lepiej . ja bym juz teraz jechala, w tym momencie, chociazby nawet na jakas wyspe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna porzeczkam
olej jego matke!! pomysl o sobie!! skombinuj jakos forse na powrot do kraju i wracaj, i olej tego kolesia tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to szukaj gdzie indziej
zwariujesz tam, popadniesz w jakas totalna apatie. Teraz jeszcze troche walczysz,ale w koncu jak zobaczysz, ze sie udzilas na darmo i ze faktycznie oni Cie maja gdzies to wpadniesz w dolek.Nie zycze Ci tego, bo sama to rpzeszlam, ale odarcie ze zludze bywa potwornie bolesne i brzemienne w skuti. A sama nie mzoesz tam jechac gdzie ta kuzynka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wscieklaMII
ale oni nie majam nie gdzies. treoszcza sie o mnie i czuje, ze mnie kochaja... jego mama jest bardzo dobra.ojciec na swoj sposob tez. nie chce wyjezdzac sama, bo to oznaczaloby koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wscieklaMII
chlopak jezdzi ze mna do roznych miejsc, zebym miala prace, pomaga mi w pisaniu cv , listow motywacyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna porzeczkam
kochaja?? traktuja jak darmowa sluzaca, wrzeszcza i wydzielaja forse? zrozum, ze to co oni robia nie swiadczy o milosci, tak nie robi ktos kto kocha, jakby cie jego ojciec wykorzystywal seksualnie tez bys gadala ze on to robi dla towjego dobra :O owsze, wyjazd oznaczlaby koniec, koniec tej posranej, patologicznej sytuacji i szanse na normalne zycie z odrobina godnosci i szacunku ale jak ktos wyzej napisal ty nic nie rozumiesz, tobie potrzebna jest dluga terapia u psychologa spadam stad bo rece i nogi opadaja, jak chcesz sobie marnowac zycie na wlasne zyczenie to twoja decyzja i twoje zycie przeciez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wscieklaMII
Tylko chlopaka prosilam narazie o pieniadze.Takze jego rodzice nie wydzielaja mi kasy.~Chlopak tez nie wydziela... Jego mama jest mi wdzieczna za pomoc.Zawsze dziekuje jak w srode przychodzi do domu a tam ciasto, podloga pomyta, kurze starte, .To zajmuje mi caly dzien. Ale im chodzi tez, abym znalazla prace.Ale taka, ktora bedzie bezpieczna,a nie podejrzana. Jestem w ich domu i musze respektowac ich zdanie. Nie mam pracy,wiec sprzatam. w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna porzeczkam
kurwa :O praca w pubie nie jest podejrzana, to nie burdel, zapewne nawet nie sprawdzilas czy sa taksowki pracownicze czy inaczej rozwiazuja kwestie powrotu pracownikow do domu, moze jest tez ochrona oraz przyscisk napadowy ty zapierdalasz za darmo cale dnie a skladka emerytalna i ubez zdrowotne samo sie nie zaplaci, oni, chociaz cie tak kochaja watpie by za ciebie zaplacili wpakowalas sie w niezle gowno i nie masz zamiaru z niego wyjsc nie bede za bardzo po tobie jezdzic bo wiem jak dziecinstwo moze spieprzyc psychike, a ty masz ostro zryta, tlumaczyc ci milion razy ze cie wykorzystuja a ty swoje jak katarynka ze cie kochaja ble ble ble tu juz nawet psycholog nie pomoze, od razu trzeba pscyhiatry :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wscieklaMII
wlasnie boje sie tej skladki emerytalnej.... w zyciu legalnie pracowalam przez pol roku, na stazu po studiach. Cale studia byly na czarno ze tak powiem. Z tym pubem to mieli racje, jesli chodzi o prace.Nie poszlabym tam pracowac , bo ten szef byl niezbyt kulturalny,a kiedy mu oddzwonilam ze nie przyjme pracy, to wyslal obrzydliwego sms.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wscieklaMII

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to szukaj gdzie indziej
sluchaj moze byc tak, ze oni znaja lepiej realia kraju i wiedza, jak trudno Ci jako emigrantce znalezc prace, ale nie mowia ci, ze szanse sa znikome. Moze byc tak. Nie mam juz pomyslow co Ci doradzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wscieklaMII
tak, dokladnie taka maja postawe, sami mowia ze mam czekac. ale ilez mozna???? podobno 2 miesiace bez pracy to pestka:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to szukaj gdzie indziej
to moze jezyka polskiego bys mogla uczyc?Dzieci nianczyc jako au pair, sprzatac, zajmowac sie chorymi... nie mam juz pomyslu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wscieklaMII
czarna porzeczko, odpisywalam tobie na tamtym topiku,ale moderator go skasowal:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wscieklaMII
prosze moderatora, zeby nie kasowal mojego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wscieklaMII
a mialo dzis byc tak pieknie...tak bardzo chcialam isc potanczyc, tak bardzo! Przeszla chec,zostala bolaca glowa i placz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzadzudzi
wscieklaMii- w jakim kraju jestes? bo umieram z ciekawosci ;) wlochy? hiszpania, portugalia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwiona tym topikiem
kurcze ale ty jesteś strasznym nieudacznikiem. 2 kierunki studiów i nie potrafisz znaleźć pracy. siedzisz u obcych ludzi, oni cie utrzymują. no dosłownie żal. I nie czytałam wszystkiego ale jak przeczytałam że staż za 700zł jest powyżej twojej GODNOŚCI to mi się śmiać chce. Kto cie przyjmie bez żadnego doświadczenia??? Nikt. Możesz pracować przy garach z 2 fakultetami i potem i tak nie znajdziesz pracy zgodnej z wykształceniem, boś nieudacznik i tyle. Każdy zanim zacznie zarabiać poważne pieniądze musi swoje odcierpieć, a na stażu to przeważnie nic się nie robi, chyba że się dostanie go w poważnej firmie... Żal mi takich lasek jak ty. Nierób i nieudacznik i tyle. Nigdy nie byłabym na tyle arogancka żeby utrzymywał mnie chłopak i jego rodzice. Na twoim miejscu... Nie nigdy nie znajdę się na twoim miejscu, bo cokolwiek można o mnie powiedzieć to na pewno nie to że nie jestem asertywna i brak mi kreatywności oraz przedsiębiorczości... :o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyqwerty
mila autorko jesli znajdziesz prace bedziesz musiala oddawac zarobki rodzicom chlopaka, nic sie nie zmieni, to ze on wylicza ci pieniadze a jego ojciec wrzeszczyznaczy jedno UCIEKAJ jestes w toksycznej sytuacji, podejrzewam ze to Wlochy, zrozum ze nie bedzie lepiej, zapomnij o partnerstwie, będziesz popychadlem wyjedz do kuzynki, zostaw chlopaka, jak kocha to pojedzie za toba, nie masz pieniedzy na bilet - ukradnij - oddasz jak zarobisz, zreszta zarobilas na bilet będąc ich sluzącą nawet jesli znajdziesz prace nie wyprowadzicie sie od tesciow, oni sie na to nie zgodza, to sprzatanie to koszmar jakis i to sie nigdy nie zmieni jakis kretym tutaj pisal o "pracach dla kobiet i facetow" bzdura, tylko idiotki daja sie wykorzystywac, no i takie ktore maja uposledzonych facetow co nie potrafia poslugiwac sie zelazkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwiona tym topikiem
przeczytałam większość wypowiedzi "autorki" swoją wcześniejszą wypowiedz odwołuje. to przecież głupia prowokacja. tak totalnie głupia że szok. Ale normalnie daje 9/10. Bo naprawdę podszywaczowi zaczęłam współczuć że nie ma rozumu...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna porzeczkam
no oby to byla prowokacja bo szkoda mi kogos kto daje soba tak pomiatac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwiona tym topikiem
mi też. żal by było takiej biednej dziewczyny, która robi za kuchtę, utrzymują ją obcy ludzie a tam gdzie pracuje jej kuzynka mogłaby zacząć godnie żyć. Do tego ten motyw z chorym sprzątaniem mnie dobił. I to 15 euro które chłopak wypomina dziewczynie w wieeelkim domu z 3 łazienkami i 5 pasami :o. Dla mnie to materiał na książkę klasy B. Więc cokolwiek napisze autorka, nie chce wierzyć że ta historia może być prawdziwa 💤 dobranoc podszywacze :P. owocnych fantazji życzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×