Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wscieklaMII

UKOCHANY NIE CHCE PRASOWAC!!!!A WIE, ZE JA TEGO NIE CIERPIE!!!!

Polecane posty

Gość wsacieklaMII
porzeczko, ja juz nie chce do polski wracac. Mam problemy z plucami, ten klimat jest lepszy dla mnie. Nie wiem co mam zrobic , jak zobacze jego rodzicow...nie chce udawac ,ze wszystko jest w porzadku. Bo nie jest. Ale tez nie chce robi przedstawienia.Postawilam ich wczoraj w niekomfortowej sytuacji robiac to PRZEDSTAWIENIE I CYRK z tymi spazmami placzu:/ Przeprosic ich za to? Jego siostra mowi, ze ojciec ma taki styl bycia i on jak sie zdenerwuje to tak krzyczy(dlatego ma problemy z sercem ,bo sie wscieka). Ona mi powiedziala, ze nauczyla sie z tym zyc i przyjmuje to normalnie. Dla mnie nie jest to normalne, bo kojarzy mi sie z pozniejszym znecaniem. Chlopak powiedzial ,ze musze to zrozumiec,ze on taki czasem jest.I ze m usze to zaakceptowac.Tylko ze ja podczas takich seansow `trace glowe`.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic jej tu nie pomozemy widac
ona jest zwichrowana psychiczne i na nic nasz gadki,w całym tym koszmarze widzi jedynie ze chłopak nie chce prasowac, w ogole nei zdaje sobie sprawy w jakiej jest sytuacji, w ogole nei czyta co tu ludzie piszą :-( w sumie to mi jej żal, nie jej wina ze miala takie dziecinstwo, ale powinna z sobą cos robić,tu dostała dobre rady ale nie jest nimi zainteresowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i jak przeprosilas ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzadzudzi
autorko, w jakim kraju jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wscieklaMII
Hiszpania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej jestes tam
jak ci poszlo z "tesciami"? a jak chlopak? rozmawiliscie o tej sytuacji, czy nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to chore
ale ona chce byc w takiej sytuacji.Typowa ofiara i z tyn jej dobrze.Zauwazcie ze na zadna sluszna rade nie odpowiedziala.Czeka na glaskanie po glowce i lamenty nad nia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedziałąm że od razuuuuuuu
EJ IDIOTKO A CZY TY SŁUCHASZ KOGOKOLWIEK TU. Jak chcesz jęczeć kolejne 6 stron to daleko stąd, bo nikogo to nie obchodzi. Ty nie chcesz rad. Chcesz sobie ponarzekać. wiec s p i e r d a l a j bo już sobie ponarzekałaś biedna istotko z 2 skończonymi kierunkami studiów bez pracy. Nie chcesz tu nikogo słuchać, a radzą dobrze. Zostawić faceta i wyjechać. Ale od razu widać, że jesteś ułomna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedziałąm że od razuuuuuuu
posługuje się ostrymi słowami, raczej tak nie mówie do nikogo, ale gdybym spotkała taką co robi z siebie wieczną ofiarę i nazywała Polskie powietrze "przegniłym" to nie przebierałabym w słowach :o co za kobieta. do psychiatryka z taką, bo nic sama nie potrafi zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wscieklaMII
zrobiło mi sie przykro, po waszych wpisach... nie zasłużyłam sobie na taką ostrą krytykę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidka---
temat sie skonczyl bo jak tu gadac z tepa dzida do ktorej nic nie dociera juz tak nie narzekaj bo jest ci tam dobrze, jak by bylo nie dobrze to juz bys stamtad szybko grzala ale tobie sie podoba to tam siedz,moze jestes stworzona do roli kuchty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xeromankatoja
Ej ludzie, spokojnie! Nie zastanawialiscie sie, jak ona ma niby rzucic wszystko i wyjechac? Po co ma wszystko rzucac? Widac z opisu, ze sa razem kilka lat, facet o nia dba, kiedy pomaga jej w szukaniu pracy itd. Niech buduja zycie z chlopakiem ,ale z dala od tesciow. Mam nadzieje autorko, ze ta sytuacja bedzie twoja sytuacja tymczasowa, bo nie wyobrazam sobie ciebie, jak bedziesz przychodzila po pracy i jeszcze prasowala poszewki .Sa pewne granice. Ale na pytanie-czy zostac, czy wyjechac nie mam odpowiedzi.Nie wiem,co bedzie najlepsze Bo pieniadze niby szczescia nie daja, ale jak sama widzisz, moga prowadzic do klopotow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madrala z sanoka
Widac te ich milosc jak ona sie go prosi o kase,a potem musi sluchac, ze za duzo wydala na lody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie moze byc real
Podobno mamy rownouprawienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chwila prawdy Kicia
wymadrzacie sie baby, a jakby co do czego przyszlo, to zadna pewnie by nie rzucila wszystkiego i poleciala gdzies tam aby zarobic kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chwila prawdy Kicia
Wymadrzacie sie baby, a jakby co do czego przyszlo, to zadna pewnie by nie rzucila wszystkiego i poleciala gdzies tam aby zarobic kase. Ja zadnych rad nie daje, bo nie pojechalabym do kogos, bez kasy, zeby jeszcze mieszkac z tesciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TEEE WIDAĆ JAK FACET JĄ KOCHAA
SZCZEGÓLNIE Z WYPOMINANIEM 15EURO... Ja nie wypomniałabym kasy , gdy wiem że facet jest w trudnej sytuacji finansowej. I wiem że on mi też by tego nie zrobił. Ale też prawda jechać tam gdzie tylko chłopakowi dobrze jest, a autorce przeciwnie to żenada. Szczególnie że była poważnie chora i nie ma własnych pieniędzy. AUTORKO! pogadaj z facetem i wspólnie wyjedźcie. Przecież w kraju gdzie nie znasz ojczystego języka masz małe możliwości na prace, nie jesteś tu jak widać szczęśliwa. Powiedz że masz dosyć proszenia o kasę, i traktowania jak służącą, chcesz pracować, być z facetem, ale nie TAM. Jak cie kocha to pojedzie z tobą. Jak nie będzie chciał, wierz mi , wasz związek wcześniej czy później się rozpadnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wscieklaMII
on sie nigdy nie przeprowadzi do innego kraju, tu jest jego dom, rodzina ..... to ja musze sie do nich dopasować i tak sa bardzo dobrzy, że przygarnęli mnie- Polkę pod swój dach a wiecie jaka opinię maja Polki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba 100procentowa
ty idz stad chlopie, bo ci chlasne to ci sie odechce takich komentarzy!!!obowiazek, moze figo fago tez nasz obowiazek??????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pier!$#$!@%#! jak potłuczona tyle ci powiem jesteś głupia gęś.. piękną historyjkę zmyśliłaś :) boże, gdzie się tacy idioci rodzą..............?????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idź do psychiatry dziewczyno
stanowczo to prowokacja. ale żeby wymyślić taką prowokacje i tak długo ją ciągnąć też trzeba mieć zjebany mózg :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ELI****
EJ ty gosciu nie pozwalaj sobie za duzo! Dziewczyna nie ma latwej sytuacji, jak masz tak gadac to lepiej powies sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prrrowwaookacjaa śmieerdziii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×