Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jestem po prostu TAKA

Zapytal mnie o moja fantazje. Gdy mu ja opowiedzialam powiedzial ze jestem spacz

Polecane posty

Gość Jestem po prostu TAKA

ze jestem spaczona...DZIWKA! I poszedl sobie :-( Jestesmy razem juz trzy lata. Sex taki normalny- oral, anal, itd... No ale wiadomo ze czasami fajnie jakos urozmaicic. Wiec najpierw ja go zapytalam i powiedzial (po dlugim naleganiu00 ze chcialbym abym przebrala sie za mala dziewczynke- taka niby "nietknieta" dziewice. No nie powiem- bylo naprawde swietnie. No ale potem zapytal mnie o moja.No i ja powiedzialam ze marze o podwojnej penetracji. Reszta tak jak napisalam :-( Jestem ostro wkurzona na niehgo ale z drugiej storny moze nie powinnam sie z tym zdradzac? Jak sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shsbdgh
i dobrze zrobił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frajer zwykly
to ze nie zgadza sie z tym nie znaczy ze musi fochy stroic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hola hola hola
No a jak on biedny mial Cię podwójnie spenetrować jednym wackiem . Co miał się ucieszyć i skoczyć po kumpla? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadzia lubi tak
śluchaj on cie spytał o fabtazje a fantazje mozesz miec rózne iniekoniecznie bedziesz je wprowadzac w życie a ta mała dziewczynka to mi sie z pedofilia kojarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shsbdgh
3 lata z jedną babą, powinni tego prawnie zabronić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smok prorok
sądzę że wymyśliłaś sobie tą historyjkę i tak naprawdę chcesz wybadać czy w przyszłości należy mówić facetowi o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninfomanka
Zachował się jak dzieciak. Mógł powiedzieć, że to mu nie odpowiada ale w zdecydowanie inny sposób. Szczerość w łóżku jest ważna, bo później jak człowiek nie mówi partnerowi co go kręci to zaczyna szukać u kogoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smok prorok
po prostu traktujemy sprawy sexu inaczej. to trochę tak jakby koleś powiedział "kochanie pojedźmy na romantyczny weekend w góry ale zabierzmy ze sobą twoją koleżankę kasie, będę was obie trzymał za rękę, przytulał, prawił komplementy i mówił o miłości" jak byście się poczuły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninfomanka
Wiesz nie wiem czy bym się zgodziła na trójkąt i to nie zależnie od tego czy to byłyby 2k + 1m czy też 1k + 2m, co nie znaczy, że o tym nie myślałam nigdy,bo fantazje są ale nie jestem przekonana co do konsekwencji, które trudno jest przewidzieć czasami. Wiele razy myślałam nad tym jak by to było z dwoma facetami, ale zawsze można znaleźć substytut w postaci wibratora. Swoją drogą kilka razy kochałam się tak ze swoim facetem i uczucie wypełnienia obu dziurek jest boskie. Wiele razy też mysłam o tym jakby to było być pieszczoną przez inną kobietę i myślę, że mogłoby być całkiem przyjemnie, ale nie wiem czy chciałabym się dzielić swoim facetem, więc juz bardziej realną obcją byłby jakiś seksik z kobitką bi lub les ale bez udziału mojego faceta. Jakoś nie wierze innym kobietom - wiem, że większość jak chce zdobyć faceta to nie ma skrupułów. Ale to tylko fantazje... Nie wszystko trzeba zaraz w życie wprowadzać. Mam pytanie do facetów... Czy gdyby Wasza kobieta przespała się z inną kobietą, to dla Was byłaby to zdrada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pancho..
Ja to bym byl szczesliwy jak by mi tak kobieta powiedziala. Chetnie bym ja spenetrowal z kims innym ale pewnie by sie nie zgodzila :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiekszosc kobiet o tym
marzy... normalne :) a facet jakis psychiczny ze sie obraził :O juz predzej jego fantazja z mala dziewczynka jest chora :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anal to nie jest normalny
seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×