Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość i nigdy nie bedzie

Nie zalezy mu na mnie

Polecane posty

Gość i nigdy nie bedzie

....a myslalam ze to ten wybrany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja i ja
też tak mam.zakochałam się jak głupia a on wybrał inną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ja. ;) Myślałam, że to facet na całe życie. A on po 3 latach mnie zdradził i zostawił dla innej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gieńka
malentas----jak dawno to było? jak sobie radzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 miesiące temu. Udaję, że jestem silna, ale tak na prawdę to boli okropnie... Często zdarza mi się płakać i użalać nad samą sobą... Poza tym naiwnie czekam aż wróci.... Chociaż nie wiem jczy można to w ogole odbudować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olał? to olać Go też, nie dramatyzować. Nie zależy Mu? To czemu Wam tak akurat na Nim ma zależeć? Wiem, to nie jest łatwe, ale to jedyny sposób. Odwrócić uwagę i myśli, skończyć temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie tez zdradził
kasuje wszystko zablokawałam gg skype itp ,musze zyc na nowo ,tez ten wybrany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i nigdy nie bedzie
oj bo to swietny facet...tylko nie czul tgo samego co ja do niego i nawet z pelnym szacunkiem zerwal znajomosc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie tez zdradził
NIE ZALEŻY MU NA TOBIE. Koniec złudzeń – poznaj prawdę o tym, jak rozumieć facetów Behrendt Greg, Tuccillo Liz polecam to do sciagniecia na chomiku ,wszystkie gierki facetów opisane czarno na bialym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachoraaaaaaaa
i nigdy nie bedzie ------>>mialam to samo.ja go kochalam ale ja dla niego tylko kolezanka.choc w zachowaniu pokazywal ze mu zalezy.w koncu ja zerwalam znajomosc.a on sie wkurzyl,objechal mnie jak diabli zablkowal na gg i nk.olalam go...zapominalam......teraz wyslal zyczenia na swieta....czasem pisze eski.....chce sie spotkac.....ale na gg i nk nadal blokuje.....nie moge sie znowu w to pakowac bo wiem ze mu na mnie nie zalezy.ze jesem jedna z wielu.......:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to samo mam
ja tez wspólczuje mojej rownoległej ona dopiero zaczyna "wielka miłosc" z facetem któremu kazda laska mówiła ze jest chujowy, teraz wiem dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gieńka
ja to przechodzilam 2 lata temu, wylądowalam nawet u psychologa, jedyne co mogę dziewczyny wam poradzic, to takie przezywanie kilka minut dziennie ja wtedy pisalam do niego listy, sluchalam naszych piosenek, ogladalam zdjecia i ryczalam, oj ryczalam, myslalam, ze umrę ale po kilku miesiacach przestalam juz ryczec, bylo mi smutno, potem zal nie można udawac, ze nic sie nie stalo, musicie ten bol, emocje, zal wyzucić z siebie, zeby zaczac normalnie zyc wczoraj weszlam na nk, na jego konto i.....nie molam patrzec na jego wstretna gębę, nie moglam patrzec na faceta, z ktorym chcialam spędzic zycie od tego czasu jestem sama, nie zakochuje sie i czasem zastanawiam sie co sie ze mna stalo, ale to dobrze czyli dziewczyny jest nadzieja, ja to wszystko przeszlam, bardzo ciężko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to samo mam
ja tez dzisiaj jak spojrzałam to zwymiotowałam tylko u mnie sieże wszystko jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i nigdy nie bedzie
straszne to uczucie odrzucenia:( chcialabym teraz z nim pojsc na spacer tak jak kiedys ale on jest pewnie gdzies ze znajomymi i nawet o mnie nie mysli ehh dziewczyny czemu to musi tak bolec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i nigdy nie bedzie
i nawet nie moge mu nic zarzucic bo mnie nie oklamal nie wykorzystal tylko nie zakochal sie...proste:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to samo mam
wiesz co jest najgorsze ten cynizm ,ty cierpisz nawet nie chcesz tylko wlasnie tak boli w srodku jak napisałas a ja wiem ze on sie bawi i ma to w dupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gieńka
mnie tez zdradzil----mozesz podać mi linka? bo nie wiem dokladnie o czym piszesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i nigdy nie bedzie
gienka ja juz kilka razy przechodzilam taki bol...dokladnie wiem o czym piszesz,nie mam sil juz ...kolejny raz nie wyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachoraaaaaaaa
ja od tamtego czasu nie moge znalesc faceta-minelo jakies pol roku...boje sie ze juz sie nie zakocham,ze bede stara panna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to samo mam
gienka juz podaje tylko poszukam bo sama sciagałam od kogos ,tam sa wszystkie gierki opisane oczmi faceta bardzo przystepna książka a ja debilka 2 dni temu ja czytałam i wszystko mi pasowało ,a wczoraj jeszcze uwierzyłam dałm sie wkrecic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w klubie.Ja też jestem zdradzona po 10 latach małżeństwa.Wiem jak to boli,wiem co teraz przeżywasz ale nie jesteś sama.Jestem z Tobą,bo też cierpię.Zdradziła mnie osoba ,którą tak kochałam i wierzyłam!I to zdradził mnie ze swoją koleżanką z pracy.Obecnie nie mieszka ze mną.Wyrzuciłam go z naszego domu.Nie chcę go znać i widzieć.Tylko ,że jest mi tak cholernie ciężko!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to samo mam
basiulek pozdrawiam dobrze zrobiłas buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Latwo się mówi,gorzej się z tym żyje.Mam coraz więcej obaw,czy dobrze zrobiłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gieńka
barbara---macie dzieci? mam to samo---za glupia jestem, nie wiem nadal jak to ściągnąć..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to samo mam
w skrócie zdradzana ,rolowana okłamywana byłam tysiąć razy ,my kobiety za duzo sie dopatrujemy w działaniech meżczyzn,oni są prosci i wtej ksiażce sa wszystkie mechanizmy opisane ,zwłaszcza mechanizmy odrzucenia na które jestesmy z reguły slepe,książka podobna do dlaczego mezczyni kochaja zołzy i w 100% prawdziwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gieńka
to samo mam---DZIĘKUJĘ SERDECZNIE, już mam na kompie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to samo mam
miłlomi chcociaz i tak jestem kretynka tysiaclecia ,ale mimio wszystki te 2 ksiazki mi pomogły obiektywnie zobaczyc te rzeczy ,które w szale pt 'tylko mnie kochaj" skrzetnie usuwałam z pola widzenia :)zołzy tez gienia sciagnij tez polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×