Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lideczka_1990

16 miesięcy. 486 dni. Milion wspomnień. Moje idealne życie

Polecane posty

Gość lideczka_1990

Witam! Piękna pogoda. Jest ciepło, słonecznie, majowo. Idealnie. Mam otwarte okno, ptaki śpiewają. :)))) Dzisiaj minął nam szesnasty pełny miesiąc bycia razem. To już 486 dni we dwoje. 11 664 godzin. 699 840 minut. 41 990 400 sekund. Rok i cztery miesiące. Ale to tylko liczby. Bardziej liczą się dla mnie te chwile spędzone razem, uśmiechy, tysiące rozmów, wygłupy, różne wypady, wariactwa, miłość, czułość, oddanie, zaufanie, motylki w brzuchu, miękkie kolana, Jego przepiękny uśmiech, to jak nosi mnie na rękach, daje kwiaty, buziaki, pociesza i rozwesela, to jak wyciera moje łzy, jak jest dla mnie i przy mnie. Liczy się każde Jego "Kocham Cię", komplementy, to, że patrzy w moje oczy. To, że jest dla mnie równocześnie najlepszym przyjacielem, że dzielimy się swoimi problemami, rozwiązujemy je razem, stawiamy czoła przeszkodom, to, że zawsze walczymy razem. I milion innych rzeczy. Tyle mu zawdzięczam. Spełnienie marzeń. Tyle pięknych wspomnień pozostanie w mojej głowie na zawsze, tak jak On w moim sercu. Tyle jeszcze piękniejszych chwil przed Nami. Czasem wydaje mi się to mało realistyczne, moje szczęście, ale ono naprawdę istnieje, a jeśli to tylko sen to nie chcę się nigdy obudzić. Marzenia się spełniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowa użytkowniczka
to jest aż mdłe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poyebanie z popiardywaniem
co ty dupsko trujesz, wiatr od morza dmucha, że ochujeć można z zimna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mdle mdle
rzeczywiście... Aż mdli od tego szześcia. I jesteś strasznie naiwna i infantylna. Widać, że facet przesłonił Ci cały świat, a to źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×