Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dupek dupek

Co za duuuupeeeeeek !!!

Polecane posty

Gość dupek dupek

wkurza mnie drazni, droczy robi na przekor zadne jego slowa nie maja pokrycia w czynach umawia sie a potem to olewa gdy juz o nim zapominam to na nowo mydli mi oczy mysli ze dla mnie nie ma zadnych 'ale' w jego postepowaniu nie potrafie sie na niego zloscic gdy jest przy mnie jest duzym dzieciakiem i nie wiem czy szybko wydorosleje nie ma zadnych szans juz chyba na cokolwiek miedzy nami a mnie tak do niego ciagnie :o:o:o chcialam sie tylko wygadac, bo kurde wyryczec i wyc jakos nie moge :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachoraaaaaaaa
to twoj chlopak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupek dupek 222222222
jakbym czytala o moim:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sympatyczna dziewczynaa
Kurcze mam dokladnie tak samo! a powiedz jak udalo ci sie o nim zapomniec? bo mowisz ze na nowo ci oczy mydli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupek dupek
nie chlopak, znamy sie pol roku, wtedy jak ja traktowalam to lajtowo to wielce sie staral i nie moglam sie uwolnic. jak mi zaczelo zalezec to zaczal sie wycofywac... w sumie to kontakt mamy czesty, chociaz wlasnei zdarza sie ze przez tydzien jest kompletna cisza, albo zdawkowe smsy.. wiec ja jakos zaczynam funkcjonowac, chociaz i tak o nim mysle, a temu nagle sie przypomina, jest ahh ohh kochany, steskniony, chetny na spotkania, mimo ze do polowy nich nie dochodzi a ja sie wkrecam i ustawiam czas pod niego :o chyba qrwa zwariowalam !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gieńka
no cóż prawdziwych meżczyzn już nie ma...... smutne to na prawdę..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachoraaaaaaaa
ja mu powiedzaialm wprost co o nim mysle i dopiero wtedy wyszlo szydlo z worka;)ale mnie objechal.....a teraz po pol roku kiedy juz zapomnialam tez mi mydli oczy....slodkie eski kawka:-o co za debil...wraca mi ala sie sie mu nie dam.....nie spotkam sie ani nic. Mi na zapomnienie pomogl brak kontaktu no i te jego okrune slowa ktore mi wtedy powiedzial:( dacie rade.za dupkiem nie ma co plakac:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachoraaaaaaaa
autorko mialam tak samo.....pewnie ten koles jeszcze ma pelno takich panienek jak ty.....przerabialam to......szkoda czasu na takich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupek dupek
wkurza mnie tez to ze niby pyta co u mnie itp, a tak naprawde mam wrazenie ze ma to w dupie wyciaga mnie np na impreze wiedzac o tym ze na drugi dzien ide do pracy na 12 godzin, albo przesiaduje u mnie zawsze wtedy gdy ja mam inne obowiazki i wychodzi na to ze sie z nich nie wywiazuje :o zawsze jest tak jak on chce, to co ja mowie jest nieistotne no wychodzi na to ze ten $^&&#@!%^( mnie nie szanuje !!!!!!!!! a ja glupia zdaje sobie z tego sprawe i coooo ??? gownoooo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupek dupek
kachoraaaaaaaa opisz jak to bylo w Twoim przypadku ? podobne zachowania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachoraaaaaaaa
znajomosc pare lat...3tyg.cisza potem nagle czule eski chec spotkania itp.zachowanie jak by mu zalezalo.....potem cisza 3 tyg.i znowu odzew....na spotkaniu szarmancki czuly kochany.......potea ierzacm olewka.......spotkanie zawsze wtedy kiedy jemu pasuje......pisze jedno robi co innego......umawia sie potem odwoluje pod glupim pretekstem.....po czym np.okazuje sie ze umowil sie z inna;) Boze jaka ja glupia bylam.......zakochalam sie w nim ale ja dla niego tylko kolezanka........debil to po co okazywal zainteresowanie??? bylam tzw."kolem ratunkowym"........zreszta jak to mi kiedys powiedzial.......w momencie kiedy mialam go dosc i zrywalam znajomosc......ze takich jak ja to on ma na pęczki,ze bylam naiwna idiotka wierzac ze cos moglo byc,ze nigdy nie myslal o mnie jako o kims z kim moglby byc ,pusta laska itp.zabolalo ale dzieki temu zrozumialam z jakim typem mam do czynienia.........teraz sie zaczal odzywac i znowu slodki w eskach,zapytanie o kawe........Boze ten to ma tupet!!!!!!!mysli ze nadal sie w nim bujam?;) ehhhhhhh to sie przeliczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupek dupek
heh czyli bardzo bardzo podobnie..... nie wiem co sie z tymi kolesiami dzieje :o ciekawe jak ten by zareagowal gdybym mu to wszystko powiedziala, co mysle o nim o pannach innych nie wiem, wiem ze jedna tam cos do niego swirowala ale ten ja olewa kompletnie (sprawdzilam jego telefon:o) ciagle tylko kumple i kumple... mieszka obok wiec mam mozliwosc szpiegowania co dodatkowo mnie wkurza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachoraaaaaaaa
zacznij siie spotykac z jakims menem to moze zrozumie ze wiecznie czekac nie bedziesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupek dupek
bylam w miedzy czasie na paru randkach z innym i ten o tym wiedzial :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A tak to
A to dupek. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×