Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wrozka_Benedittina

Problem z facetem? Męcząca samotność?

Polecane posty

Gość Wrozka_Benedittina

Moje drogie!! Jeśli dręczy Was samotność, macie problemy z facetami - ale nie tylko, być może nadeszły trudne dni w pracy, problem ze zdrowiem - lub po prostu chcecie wiedzieć, co wydarzy się w nadchodzącym roku, to SERDECZNIE zapraszam Was do skorzystania z moich usług! Jestem wróżką z dużym doświadczeniem, chętnie służę pomocą, radą i odsłaniam mroki przyszłości. Nie robię tego, żeby się dorobić - stąd tak konkurencyjne ceny! Nie musicie przepłacać innym osobom, które przyślą Wam 3 zdawkowe linijki, z których nic nie wynika, które - nie chcąc bądź nie umiejąc interpretować Kart - udzielą Wam paru sztampowych rad. Tylko ode mnie otrzymacie pełne wsparcie, a co najważniejsze - całą prawdę o Waszym nadchodzącym życiu. Ponadto tylko teraz "w cenie" otrzymacie talizman - bidrunę! Zainteresowane osoby zapraszam na moje aukcje: http://allegro.pl/item625927244_swietna_wrozka_tarot_karty_runy_wrozba_gratis.html Bądź proszę o kontakt e-mailowy! Odpowiadam na każdy list. Oto kilka słów o mnie: Zwą mnie Benedittina. Od 30 lat zajmuję się wróżeniem - do odkrywania mroków przyszłości używam od zawsze Kart Klasycznych. Od około 15 lat param się też wróżbami przy użyciu Kart Tarota oraz Run. W kręgu moich ścisłych zainteresowań pozostaje również numerologia. Od kilku lat zajmuję się również wytwarzaniem run wróżebnych oraz bidrun. Kilka lat temu praktycznie przestałam przyjmować Pytających osobiście ... Przeprowadziłam się z miasta do niewielkiego domku położonego w samym sercu leśnej głuszy, aby móc obcować z Naturą... Jednak nawet i tu moi najwierniejsi - już od ponad 30 lat - przyjaciele odwiedzają mnie i proszą o radę i wróżbę. Do grona osób zasięgających u mnie rady należeli także nawet znani, krakowscy aktorzy czy włodarze miast z regionu śląsko-małopolskiego. Teraz również często zdarza się, że także i oni pamiętają o mnie i dzwonią z pytaniami, jak powiodą się ich plany, interesy, przedsięwzięcia ... Zapraszam jeszcze raz i pozdrawiam wszystkich!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agent Dobrej Woli
POmożesz z pewnością od naiwnych szczebioczących idiotek wyciągnąć kasę. I to jaką kasę, ględząc wyuczone regułki. Każdy by tak chciał. ] Dziewczyny uciekajcie od wróżek jak najdalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Agent Dobrej Woli POmożesz z pewnością od naiwnych szczebioczących idiotek wyciągnąć kasę. I to jaką kasę, ględząc wyuczone regułki.\" Moja droga, sama możesz nie wierzyć we wróżby. Lecz nie obrażaj innych kobiet, to, że korzystają z usług wróżki nie czyni ich ani gorszych ani głupszych od Ciebie. WB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×