Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość patuskaaa

watpliwosci po tabletkach, pomozcie..

Polecane posty

Gość patuskaaa

mam wazne pytanie.. kochałam sie z chłopakiem 8 dnia cyklu, bez zabezbieczenia balam sie ze zajde w ciaze wiec zastosowalam metode Yuzpe, od kolezanki dostalam jedynie 4 tabletki nie wiem jakiej firmy i połknełam je na raz 9 dnia cyklu. 14 dnia cyklu dostalam okresu, poczatkowo byl obfity, wieczorem sie kochalam z chlopakiem i sposcil sie we mnie, mozliwe ze jestem w ciazy? okres nadal trwa ale juz nie jest tak obfity.. prosze pomozcie mi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wola o pomste do nieba!? ja pierdole. masz kurwa internet nie mozesz razem ze swoim fagasem poczytac o antykoncepcji zanim siedziesz mu na kutasa. nie mowie juz zeby do gina pasowalo sie udac- oboje!! ale mnie wkurwilas ..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boi się ze jest w ciązy ale znów pozwala się spuścić kolesiowi :O co to za głupie panny teraz są to głowa boli na co dzień widzę takie smarkule z brzuchami u siebie w pracy, sam margines społeczny :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna sucza
moglybyscie jej pomoc a nie.. ponizac. moze i zrobila glupote ale czlowiek uczy sie na bledach moim skromnym zdaniem to nie powinnas byc w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśkaaa
Tez mi się wydaje, że nie powinnaś być w ciąży ale mogę się mylić.. Tak czy inaczej, jak chcesz się upewnić to leć do gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×