Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

salsakatarinka

CO MYŚLEC O TYM FACECIE ???

Polecane posty

Gość
brzydki niski beznadziejny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"wielkie kule\" rozbawiles mnie :D D czy F nie chcialabym miec ale C bym nie pogardziła :(. Sam przyznasz ze wolabys miec 20 cm niz 13cm , prawda? No ale ok , nie bede sie wyplakiwala i mowila o swoich kompleksach , no bez przesady :O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak , Niski Brzydki Beznadziejny ale niech nie daje linka na forum . malo kto wie ze jest tam moja fota i niech tak pozostanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Sam przyznasz ze wolabys miec 20 cm niz 13cm , prawda? ma tylko 17, 5 cm 😭 chciałbym mieć 20 cm :P ;) masz super piersi !!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
przepraszam nie ma CIebie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
muszę zmykać narazie pa👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz ... sam wolalbys miec wiekszego wiec sie nie dziw ze i ja chcialabym miec wieksze 😭 Jak foty nie ma to wysle Ci na maila jak cos z Nim zrobia a jak nie zrobia to zaloze drugi . BAdz co badz ciesze sie ze wreszcie usuneli , musialam czekac kilka miesiecy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
prosze wyslij mam podac @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisalam juz : jak zrobia mi maila albo zaloze drugi to wysle . A maila mozesz podac :P ale masz obiecac ze nie wrzucisz fotki na kafe 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
zloty_80@o2.pl dziękuje ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
mozesz mi zaufac ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja to mam pare @ na roznych portalch lubie coś :P ;) jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
poszlas do baru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie , jeszcze nie , mam na 16 .00 , szykuje sie i patrze co na forum sie dzieje hehe :D Musze tylko sie ubrac ale nie wiem w co :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
zapisałaś? :) ;) napisze w skrócie :P ;) lubię być pieskiem Pani :P ;) chce być zdominowany...:P ;) wiesz o co chodzi? :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapisalam , nawet juz zapamietalam hehe :P Myslalam ze cos nowego wykombinowales :P Dobra a teraz szybkie pytanie : czerwona bluzeczka (pikna :D ) , biala krotka spodniczka , butki na dosc nieduzym obcasie czy bluzka j.w. , biala spodniczka do kolan ale za to z mega duzym rozcieciem prawie ze nie do majtek , buty j.w. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dobra a teraz szybkie pytanie : czerwona bluzeczka (pikna ) , biala krotka spodniczka , butki na dosc nieduzym obcasie chyba opcja pierwsza bo lubie krótkie spódniczki :P;) czy bluzka j.w. , biala spodniczka do kolan ale za to z mega duzym rozcieciem prawie ze nie do majtek , buty j.w. uwielbiam stopki całować pieścić ssać paluszki i wąchać kocham!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
szybkie pytanie jaka zakładasz bieliznę ? :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh... nie o to mi chodzilo :P Jednak wole spodnice z rozporkiem :) Ok , zmykam juz , jeszcze nie wyrobie sie i sie spoznie a tego nienawidzę 😠 :D Milego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
pa miłego ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niech Ci bedzie :P A jak myslisz do bialej spodnicy jaka moge zalozyc bielizne? biale stringi z siateczki a i tak bedzie widac :O Jakbym zalozyla czarne to bym jak down wygladala :P Gora tez biala choc nie bardzo lubie bielizne w tym kolorze , musi byc do kompletu , prawda? :P ok teraz juz serio lece . 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
tak Skarbie komplet będziesz bosko wyglądać 👄 PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qrwa z naprawdę ciekawego tematu o uczuciach onlymexx zrobiłaś żenująco tani podryw internetowy na baaardzo niskim poziomie. Nie czujesz się załosna? \"złoty tiru riru, stringi w siateczkę?\" dziewczyno ty masz 22 lata czy 16? nie bądź desperatką i weź się ogarnij bo normalnie żal doope ściska jak cie czytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salsakatarinko
"z naprawdę ciekawego tematu o uczuciach onlymexx zrobiłaś żenująco tani podryw internetowy na baaardzo niskim poziomie." niestety :o tez sie zdziwilam jak tu zajrzalam dzis... ale i tak mam nadzieje, ze kiedys jeszcze salsakatarinka napisze nam cos o swojej sytuacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ItsOnlyMexx widziałem Twoja fotkę jesteś bardzo ładna dziewczyną :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRZECHU
Gdzie? Ladna to jest *SAMI*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×