Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kawalki brzoskwinki

Oto moj plan zemsty

Polecane posty

Gość kawalki brzoskwinki

Otoz od paru m-cy pewien facet maci mi w glowie, praktycznie w ciagu 4 m-cy znajomosci wydarzylo sie wszystko! Jest jednak problem, ta znajomosc do niczego nie zmierza, a ostatnio nie kryje sie juz z tym ze bardziej interesuje go sex niz cos innego. Z drugiej strony robi kolomyje bo pisze mi jaka jestem wazna i mu biska ble ble ble. Czyli podsumuje mowi jedno robi co innego. Ostatnio przez przypadek odkrylam ze ma profil na portalu randkowym. Patrze wysaka ogladalnosc jego proflu itd. Poodpytalam go ostatnio co mysli o takich portalach powiedzial ze sa do kitu i w zyciu by sie tam nie zallogowal!!! Bingo! Wiecie co chce zrobic? Zalozyc sobie wlasnie profil, bez zdjecia. Przykuc jego zainteresowanie, oczkami, wiadomosciami itd. A gdy poprosi o zdjecie dostanie je:) Ciekawe jaka bedzie jego mina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jednaaa
Genialne!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię bąbelki
myslisz ze sie przejmie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdffddsd
daj znac co z tego wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trelelele
plan niedowyjebania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawalki brzoskwinki
Przejmie sie czy nie ale bede miala satysfakcje:) i to duza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonipiniążek
O matko !!!!!!!!! Ona go udusi !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrr
no faktycznie, facet se zalamie po czyms takim na cale zycie albo sie posmieje, albo pomysli, ze jestes zalosna, bo przeciez od razu wiedzialas, ze to on. i bedzie wiedzial, ze sie przejmujesz nim, skoro sobie tyle trudu zadalas na te 'zemste' :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIrka.....
Kompletnie nie wiem, za co chcesz sie mscic. On ci szczerze mowi o co mu chodzi, ty to wiesz, zgadzasz sie na taka wlasnie znajomosc, a potem jestes jego zachowaniem oburzona. Sama chyba nie wiesz, czego chcesz. A zemsta - czegokolwiek by nie dotyczyla - jest zalosna reakcja zranionego czlowieka. Odradzam, jezeli masz chociaz odrobine godnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×