Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

oklamalam1

pomozcie !!!!!!!! beznadziejna sytuacja

Polecane posty

otoz spotykam sie z kims :D wiec sie spotykamy tylko moje kochanie chce mnie odwiedzic w domciu wiec nic nadzwyczajnego w tym by nie bylo ,gdybym nie oklamala ze mam 3 pokojowe mieszkanie (mieszkam z mama zagranica) a wprawdzie mamy tylko 2 pokoje ,jest to malutkie mieszkanie wiem ze glupio postapilam:( a moj chce wkoncu zobaczyc jak ja mieszkam ,i co teraz???? jaka ja durna bylam ,moglam na poczatku powiedziec ze spie w goscinnym pokoju a teraz? posmiewisko z siebie zrobilam !!!!!!! jestem zalosna poradzcie/doradzcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też chce...
heh ja też mam ten problem...tyle ze ja go nie oklamalam ale wogole nic nie wspomnialam ze mam gospodarstwo (moj ojciec ma) z pozoru wygladam na bogata ale mieszkam w domu zabitym dechami...i co ja mam zrobić??? Przecież jak on zobaczy ten chlew to zawału dostanie, ehh wiec to ze masz dwa pokoje zamiast trzech to nic strasznego, uwierz mi...ja mam wiekszy problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisiczka piekna
słuchajcie-czy wasi faceci lecą na was czy na waszą kase i ieszkania? pomyślcie! Jak kocha to nieważne gdzie mieszkacie i nie róbcie z chłopaków materialistów i pustaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ty gonie oklamalas a mi jakos glupio bylo :( ze nie mam wlasnego pokoju amy dwa jak juz napisalam :D jeden goscinny jest nawet duzy ale problem w tym ze on chce sobie w moim pokoiku posiedziec:D a dluzej zbywac go nie moge :( a drugi mama ma tylko lozko bo tyle sie tylko niestety tam miesci i jak ja mam wybrnac z tej sytuacji bozeeeeeeeeeeeeeeeeeee :D i co ja mam powiedziec ????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to jest jak sie klamie , jak kobieta klamie na poczatku to i zawsze bedzie to robic i jeszcze do tego rozkreci sie jak najdalej od takich kobiet... niech faceci zrozumieja z kim sie zadaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz prawde i tyle
że wstydzilaś sie powiedzieć o waszej sytuacji mieszkaniowej jak mu na tobie zależy to zrozumie i nie bedzie problemu prawda zawsze jest najlepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj chlopak nie jest materialista i jest bardzo wporzadku tylko jak bym go nie oklamala teraz bym tu nie siedziala i nie pisala :D ale jakos glupio mi bylo sie przyznac ze nie mam prywatnej sfery itd.. gdybym na poczatku powiedziala prawde bylo by to dla niego ok a teraz???? co on sobie pomysli ,a zbywac go juz nie moge i tak dlugi czas go zbywalam ,:( juz nawet nie moge sciemypuscic bo juz wszystko mi sie wyczerpalo :D zawsze wszystko spieprze a jak juz powiem ze sie przeliczylam mam jednak 2 pokoje :D moze nie bedzie chcial mnie odwiedzic hehehe na co licze ,chociaz chcialabym ale ...wlasnie tomoje klamstewko :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obroc to w zart
Jak przyjdzie - zagraj mu Bartosiewicz "Sklamalam" i powiedz jak Ci glupio... Jesli ma poczucie humoru (a chyba wolisz faceta ktory je posiada) to bedzie sie tylko smial :) A z siebie samej trzeba umiec sie smiac. Kto z nas nigdy nikogo nie probowal "bajerowac" - tyle ze z tego sie wyrasta (chyba) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomaszek nie denerwuj mnie :D:D boze jak go zaprosze bo to dalej nie uniknione to co mame zamkne w swoim pokoiczku niech sobie polezy??? :( nie ahhh tam z nami tv pooglada masakraaaaaaa:D:( zle mi z tym totalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wlasnie moja ulubiona piosenka jest sklamalam hehehe:D:D sklamalam ten jedyny jeden raz ..uwierz mi ..bylo mi glupio wybaczysz??? hehe:D sama mu skomponuje nowa wersje :D nie no ale naprawde glupio mi z tym :(:( nigdy bym nawet o tym nie snila ze takie cos mnie spotka masakra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes gupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden niezdecydowany facet
zaproś go i nie komentuj..sam zobaczy te 2 pokoje i jak skomentuje, to wmów mu, że przecież mówiłas mu że 2 i pewnie nie pamieta albo ty miałas na mysli swoje mieszkanie w Polsce. Udaj głupia i niewinną, i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naucz sie pisac dziecko
co to jest prywatna sfera, he???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedziesz musiala mu prawde powiedziec.... lepiej zeby sie dowiedzial to od Ciebie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej nie jestem dzieckiem :D sorry za bledy ..... zaprosze go bo nic innego mi nie zostalo :D prywatna sfere-zle sie wyslowilam jesli tak to najmocniej przpraszam:D:P chodzilo mi o to ze nie mam wlasnego konta ,gdzie moglabym sama pobyc ,badz wspolnie z nim !!! :( o to mi chodzilo i spale sie ze wstydu normalnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naucz sie pisac dziecko
konta?:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale poczekaj:) po co byla ta wstawka o mieszkaniu za granica, on mieszka w polsce? i chce przyjechac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry za bledy:D ja mieszkam za granica z mama ,on tez tylko ze on jest tu (bez mamy, sam :P)i wynajmuje tutaj jeden pokoik z znajomym wiec ciasno tez maja :D no a ze sie tak pare miesiecy spotykamy ,to chcialby mnie odwiedzec i neka mnie tym:( wiem wiem ochrzancie mnie:D ale mi strasznie glupio narmalnie pod ziemie sie zapasc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee jak tez mieszka za granica to luz, myslalam, ze chce przyjechac z polski przykladowo i wtedy to by byla lekka kiszka jakby nie bylo go gdzie polozyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wtedy bylaby dopiero kiszka :D:D ja sama chce go zaprosic :) do mnie tylko jakie ja wytlumaczenie znajde ?? naprawde jest mi wstyd za siebie ,jeju gdybym na poczatku powiedziala prawde bylo by ok a teraz ehhhh :( jest mi wstyd wstyd i jeszcze raz wstyd:D boje sie np ze powie komus w rodzinie itd ze taka kreciara ze mnie :D alez idiotka pomysli hehe:( a moze sie zbyt przejmuje wkoncu nie taki diabel straszny jak go maluja :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysisz ze on pamieta
Takie rzeczy 3czy2 pokoje?watpie..poza tym chwalic sie nie swoim mieszkaniem to glupota.w takim mieszkam ttraz i tyle.przyidzie czas bede miala wieksze.. ot problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamieta pamieta on niestety wszystko pamieta co do niego mowie:D niestety :( :D ach ...macie racje w takim mieszkam i koniec !!!!!!:D troche glupia sytuacja ale co tam...bedzie dobrze :D apropo nie chwalilam sie :P mi bylo glupio przyznac sie do prawdy :D od teraz tylko i wylacznie prawda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×