Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość drink z palemką

idzie lato - panowie zadbajcie o siebie!

Polecane posty

Gość drink z palemką

1. schudnijcie; siłownia, basen, rower nie sprawiają bólu:) a seks raz na miesiąc nie wystarczy, by ciało utrzymać w dobrej kondycji;) 2. ograniczcie napój piwny, karkówki z grilla i ociekający tłuszczem boczek - Wasze boczki ociekające tłuszczem nie są zbyt miłym widokiem dla kobiet:( 3. nie ubierajcie się a la PRL-owski TIRowiec (białe koszulki na ramiaczkach włozone do przetartych dżinsów tudzież sztruksów) - również latem mężczyzna może fajnie się ubrać, niekoniecznie podkreślając wady swej sylwetki:) 4. stop japonkom! Wasze stopy w 99% naprawdę nie zasługują na AŻ takie pokazywanie... pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakis 15 latek
No, najpierw trzeba byc jako tako przystojnym! ;P a tego to mi jednak brakuje w takim samym stopniu, jak powodzenia wśród kobiet. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stop japonkom! Wasze stopy w 99% naprawdę nie zasługują na AŻ takie pokazywanie... pozdrawiam POPIERAM W 100 % ten podpunkt :D z reszta ? no cóz ,wymagania wymaganiami ... ale poprosimy o wymiary figury autorki ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
ależ oczywiście ze siłownia, basen, rower sprawiają ból to karkówki z grilla i różne inne frykasy zapite czymś równie smacznym (akurat piwa to nie lubię za bardzo) sprawiają przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram wszystkie punkty wymienione przez autorke topicu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
to chyba w życiu na siłowni nie byłaś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby som gupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vivienne leigh
a moze drogie panie pomoga swoim panom??? :) ja osobiscie motywuje, podpowiadam i pilnuje.... :D jestem bardzo zadowolna ze zmian. paniom tez sie przyda silownia albo co najmniej kosmetyczka...i troche stylu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wilku z hg
ja dymam 3 razy w tygodniu, jem karkówki, kielbaysy, kszanki, boczki nie boczki, chleje browary, i moja kobieta mnie kocha !;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodzący ulicami
1) i tak wyglądam i czuje się lepiej od ciebie 2) wy ograniczcie czekoladę bo aż ciemne okulary muszę na mieście zakładać by mi się nie cofnął obiad 3) Mam jedne dżinsy, jedne płócienne spodnie i wiele podkoszulek - żadnej na krótkich ramiączkach. I mi to wystarcza. 4) W japonkach nie chodzę adidasy dopełniają rynsztunku a paznokcie można przycinać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no som gupie i nic na to nie
poradzisz ale po co im musk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrr
ludzie, darujcie sobie... 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej dziewczyny w górę kiecki
a co ja jestem jakiś baran co ma się na rzeź przygotowywać? Nie myje się, nie opalam, ciuchy mam brudne i nie zamierzam tego zmieniać tylko dlatego że tak się podoba jakimś frustratkom, mam to gdzies, wystarczy ze jestem wyjatkowo przystojny jak na Polaka. I to Polaka ze szlachty a nie jak te wszystkie chlopskie geby. Bynajmniej nie mam urody mulata ani zadnego azjaty, tym bardziej jestem wyjatkowy. ------------------- Hej dziewczyny w górę kiecki, jedzie Ułan Mazowiecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do babek można się przyczepić tak samo jak do mężczyzn. Faceci noszą latem np. skarpety (często takie do połowy łydki) i sandały, paskudne bezrękawniki czy coś. A kobiety ubierają spódniczki niedopasowane długością do wyglądu nóg, zbyt obcisłe koszulki/sukienki, spod których wylewa się tłuszcz w postaci fałd, prezentują niekoniecznie wydepilowane pachy i niezadbane stopy. Wniosek? idzie lato - panie i panowie zadbajcie o siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"no som gupie i nic na to nie poradzisz ale po co im musk\" SOM....MUSK hehehe chyba sie posikam ze smiechu:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrr
***AngeL***, nie widzisz, istotko, ze ta osoba celowo to pisze? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wwrrr nie od dzis tu jestem i widze,ze to provokacja:P:P:P ..a ja lubie wypominac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×