Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trele morele pierdziele...

jutro nie wstane.

Polecane posty

Gość trele morele pierdziele...

na imprezie tak sie naprułam, że ponoc calowalam sie z kolegą mojego chlopaka (jestesmy razem 3 lata) nic nie pamietam, doslownie nic, zaliczylam zgon totalny. teraz on sie o tym dowiedział. ja tez. nie uwierzy mi ze bylam pijana. jutro kupie ze 3 l wodki i nie wstane. nie chce mi sie zyc juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem psychologiem
...ale ja też jutro nie wstanę.....bo to przecież poniedziałek....cholera!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepsuj
trzeba bylo dziecko myslec o tym zanim sie naprulas. Co za dziadostwo , nie potrafi sie bawic i wyrazac swoich uczuc musi sie spodlic, zeszmcic, zachlac a potem szuka usprawiedliwienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po 1 litrze bedziesz udawac pełzajacego robaka jesli w ogole do tego poziomu dojdziesz :) a na przyszłosc pamietaj ze trzeba wiedziec kiedy przestac pic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trele morele pierdziele...
nie wypiłam duzo, nie wiem czemu mnie tak wzielo. a ten kolega jest ohydny. nie znamy sie prawie. nic nie pamietam:( co mam zrobic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem psychologiem
ojojojojoj...przecież ona żartuje, a ty od razu trele morele, przecież jak jutro kupi 3l wódki to może nie wstanie dopiero pojutrze...a to już bedzie wtorek, więc zmiana pogody i jej sie odmieni i jemu może też...ale zdrugiej strony trza pic z rozsądkiem!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepsuj
a co masz robic? chcesz sie zabic z takiegho glupiego powodu? Stan w prawdzie spojrz sobie w oczy i naucz sie panowac nad soba, a co do chlopaka no coz... powiedz prawde i nie tluamcz sie glupio, a co zrobi chlopka to juz zalezy od jego wrazliwosci i nerwow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRZECHU
To jest grzech nieumiarkowania. Teraz wiesz do czego prowadzi grzech dziecko. DO UPADKU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djfbnjsfbasjfasjlksamls
kochasz faceta swego?? taaak? to po co chcesz stracic zycie?? haloooo! szczera rozmowa a nie dół :) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trele morele pierdziele...
on jest calym moim swiatem. ale nie wiem co powiedzial mu ten kolega a nie hcce z nim nawet gadac, ani na oczy widziec. tak mi wstyd :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem psychologiem
pierdolicie Hipolicie...nic jej nie będzie!!!!! Poza tym jest obecnie w stanie kaca-giganta!!! Jutro przemyśli temat i coś na pewno wymyśli......ale z drugiej strony dałas ciała mała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trele morele pierdziele...
wiem :( chyba nigdy wiecej alkoholu nie tkne. co on z ludźmi robi.. nie pamietam ani ułamka sekundy z tego. jakbym to zrobila z zimna krwia to bym chyba okazała troche honoru i nie błagała o wybaczenie bo miałby prawo mnie rzucic, znienawidzic itd. ale ja nie wiedziałam co robie:( nic nie pamietam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×