Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ta_druga**

Mam problem...

Polecane posty

Gość ta_druga**

Chciałam się wygadać. Mam 19 lat i od roku spotykałam się z moim nauczycielem. Nikomu nic nie mówiłam bo nie chciałam mieć problemów. Wszystko układało się dobrze, spędzaliśmy razem dużo czasu, mieliśmy plany itd. ale okazało się że on ma żone! Dowiedziałam się przypadkiem. Oczywiście powiedziałam mu że to koniec ale on twierdzi że mnie kocha i chce się rozwiezc i nie kocha swojej żony i nawet teraz może odejść od niej. Nie wiem co robic... Pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19nasice
kocha cie na pewno cie kocha, a najbardziej kocha twoja dziure

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta_druga**
nie spałam z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj sobie dziewczyno spokój.Facet nigdy nie zostawi żony dla jakiejś małolaty,spójrz na to trzeźwo-w domu ma ugotowane,uprane i uprasowane a Ty co możesz mu dać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta_druga**
Więc po co mi to mówi? Tylko nie piszcie że chce iść tylko ze mną do łóżka bo byliśmy "razem" rok i nawet nie próbował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to impotent jakiś
Rok i on nawet nie próbował!Albo facet nie ma nic w spodniach,labo impotent albo pedał.Na bank.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nie znasz jegonr na pamięć
Skoro powiedział Ci, że może od niej odejść nawet teraz, to dlaczego tego nie zrobił w ciągu tego roku, żebyś nie była ta drugą, tylko tą najważniejszą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta_druga**
Powiedział że jeśli z nim będę to odejdzie od niej nawet teraz. Ciągle do mnie wydzwania, pisze, nawet czeka aż wyjdę ze szkoły żeby porozmawiać. Boje się tylko że jeśli wcześniej mnie oszukał to oszuka jeszcze raz. Z drugiej strony żone też oszukiwał - oszukuje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to impotent jakiś
No i o tak ważnej sprawie jak własna żona zapomniał ci powiedzieć:(.No,no facet conajmniej dziwny jakiś.Impotent i sklerotyk do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to impotent jakiś
daj sobie dziewczyno z nim spokój.On od żony nie odejdzie,chce cię tylko przelecieć a to że nie zrobił tego przez rok,to oznacza jedno że jakiś niezaradny oferma z niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta_druga**
Wie że jestem dziewicą, już na początku mu powiedziałam że nic z tego i powiedział że poczeka więc nie próbował już później... Chciałam tylko znać Wasze opinie. Jest mi trudno bo mnie oszukał i dlatego nie chcę dalej tego ciągnąc tylko co mam zrobic jesli bedzie mnie nachodził w szkole czy tez mścil się na mnie? Został mi jeszcze rok szkoły, będę musiała go oglądać przez ten czas :/ Jestem załamana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość testylna czerwonka
Na jaką cholere ty wogóle się w to wplątałaś?Ale nie ma co płakać nad rozlanym mlekeiem.On cię nei może szantażować bo jakbyś ty zaczeła to on cieńko by skończył jako nauczyciel i małżonek,a to że musisz go oglądac jeszcze przez rok to najmniejszy problem.Olej to i obojętność. On czeka aż stracisz z nim dziewictwo?To jakiś palat.Jak sobie może myśleć że mając żone i odbierając ci dziewictwo nie skrzywdzi ciebie i swojej żony. Znajdź sobie chłopaka w swoim wielu,po co ci żonaty pierdziel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez_sciemy
jak już się "rozwiezie" to będziecie żyć długo i szczęśliwie a teraz ucz się do matury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość testylna czerwonka
Jasne bez ściemy,przecież to rycerz jakiś,czeka na swoją dziewice i dla niej gotowy jest odejść od żony o której zapomniał powiedzieć:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez_sciemy
to była ironia, tekstylna ale nawiązując: czemu nie ma być rycerzem ? jeśli tego pragnie i o tym marzy ? problem jedynie w tym, że autorka nie chce być jego dziewicą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość testylna czerwonka
Wiem bez ściemy że to ironia.Ty nie wyczułeś/łaś mojej? Problem jest w tym że ten facet ma problem ale sam ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość testylna czerwonka
I jestem testylna a nie tekstylna :):):):).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tekstylna totalniaczka
na plazy jest zakaz przebywania w stroju ewy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tekstylna czerwonka
No dobra niech wam będzie przerobiłam się na tekstylną,otworzyłam parasol bo ten co puje włosy mi zmoczył.A na paży noszę bikini bo jakbym wystąpiła bez to by wzywali animalsów że jakiś wieloryb na plaży leży,a tak to się trochę odróżniam:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×