Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mitsuko76

Czy może mi nie dać rozwodu?

Polecane posty

Gość mitsuko76

Czy istniejeą jakieś realne szanse że mój mąż może sprawić że nie dostanę rozwodu? Rozstalismy sie rok temu, wspólnie podjelismy decyzje o rozwodzie a teraz on nagle zapragnąl do mnie wrócić, śledzi,płacze, jęczy, pisze ,dzwoni,mówi, że mnie kocha itp. Ja nie kocham go już wcale, co wiecej troche zaczelam układać sobie życie osoboiste, ale boję się że ten świrus może mi utrudnić rozstanie. Napisalam pozew o rozwód bez orzekania o winie ale boje sie że ten desperat na sprawie powie że mnie kocha i sąd nie da mi rozwodu. Czy miał ktos taki przypadek że małżonek utrudniał mu odjeście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej nie afiszuj sie z tym
ze układasz sobie życie na nowo,bo twój były może to wykorzystac i bedzie chciał aby było z twojej winy A czy nadal mieszkacie razem? Bo jesli nie to nastąpił rozkład pożycia i już -sąd moze chciec jakis swiadków ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mitsuko76
oczywiście że sie nie afiszuje. Ni emam zamairu kręcić bata na siebie Nie mieszkamy razem już od ponad roku. On przesyła pieniądze na dziecko (na konto bankowe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej nie afiszuj sie z tym
nie powinno być problemu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mieszkacie razem więc
nastąpił trwały rozkład pożycia małzeńskiego.W niektórych wypadkach -jesli nie mozna udowodnic,ze mieszkacie osobno-sąd potrzebuje np oswiadczenia sąsiadów,ze mąż nie mieszka z tobą . On sobie może....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iooooklllllll
nie moze ci nie dac rozwodu jak nie mieszkacie razem, a nawet jakby to jak ktos chce sie rozwiesc to i tak predzej czy pozniej dostanie rozowd, tylko zeby nikt nie wiedzial ze masz kogos na boku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×