Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mały problem

ROZGRZYŹĆ CHŁOPAKA...

Polecane posty

Gość mały problem

Witam, spotykam sie od paru dni z chłopakiem, którego poznałam na imprezie.Jest bardzo miły i jak na razie lubie spędzać z nim czas, ale boje sie, że i on należy do tego typu chłopaków którym zalezy tylko na sexie..jak mam spradzić go? może jest jakiś sposób...dajcie jakąś rade, bo nie chce marnować czasu dla niego;) Dziękuje z góry za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skad podejrzenie, ze mu zalezy tylko na seksie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały problem
ponieważ mówiło mi to pare osób już, no ale to nie znaczy od razu że i ze mna tez tak musi być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoziasamosiajedna
nie prześwietlisz mu głowy i nie sprawdzisz co w niej siedzi. Spotykaj się, obserwuj i patrz na rozwój sytuacji. Po czasie wszystko się okaże-cierpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah..no to w sumie...ale masz racje, nie znaczy, ze bedzie tak samo z toba. skoro fajny facet, to ja bym nawet zaryzykowala;) do odwaznych swiat nalezy co? a jesli chodzi o strate czasu...a masz cos ciekawszego do roboty?:> Ja to spotkalam sie tez ze swietna opinia, ze np sie puszczam. A gdzie tam! mialam jedno partnera seksualnego w swoim zyciu, mam go nadal, jakos nie bawia mnie numerki na jedna noc czy zdrada. Ludzie mowia rozne rzeczy...;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Ci mówiło to kilka osób, to ja na Twoim miejscu bym się zastanowiła... Moja koleżanka miała podobną sytuację i dobrze na tym nie wyszła... Nie wierzyła, że on jest facetem który chce mieć kobięte tylko do łóźka... Ja też jej to mówiłam, a ona mówiła spoko spoko i tak z nim nie jestem i nie będę, no i co się okazało. Na początku ukrywała fakt, że z nim nie jest. Potem powiedziała.. No i po jakimś tam czasie ją zostawił... Ciężko to przechodziła, bo naprawdę się zakochała, ale można to wytłumaczyć, że jest jeszcze młoda.. Trochę głupiutka.. Hm.. a znajomi co Cię o tym poinformowali to jacyś w porządku?? Może bliscy jak tak, to daj sobie spokój. Tym bardziej, że to świeża znajomość i szybko zapomnisz :) bo później będzie trudno..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekspertka
Sprobuj feromonow. Serio. Pomijajac, ze wpadlam, zeby tu pospamowac, to moge Cie zapewnic, ze faceci na to pojda :] zreszta wszystko masz na stronie http://www.feromony.pl/prp348

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różni ludzie mówią róźne rzeczy.. Wiesz bliskie osoby plotek na Twój temat nie będę rozpowiadać prawda? Więc jak ktoś powiedział, że np. puszczasz się.. to wiadomo nie ma sie co przejmować, bo mówią to ludzie którzy Ci zazdroszczą i źle Ci życzą... Więc wiesz trzeba rozgraniczać plotki czasem. Niektóre uwierzyć, niektóre nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały problem
no dokłanie ze mną może inaczej postąpić, no ale też jezeli laska sama sie pierwsza narzuca to nie znam chlopaka, ktoryby nie skorzystal z okazji...Co prawda czasu mam niewiele na takie spotkania, no ale jesli będzie mu choć troche zależało to powinien to zrozumieć..Nie chce sie tez poczuć wykorzystana, bo jest bardzo pociągający, ale nie oddam mu się tak łatwo;) dzieki, że poświecilas mi troche czasu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały problem
a mówili mi to bliscy znajomi, ale nie zamierzam mu ulec.Jak zobacze, że chodzi mu tylko o jedno to go pożegnam i koniec znajomości i nie bede płakać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano, ano. Jak to sie mowi...zaufaj, ale sprawdz;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha... No tak... Tylko nie angażuj się zbyt bardzo, bo potem różnie to bywa.. Niektórzy faceci jak chcą zaciągnąć dziewczynę do łóżka to potrafią niezłymi aktorami być, a wprost napewno Ci nie powie... Jeśli mu chodzi tylko o samo łóżko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po 1/ to rozgryzc mozna orzeszka a nie faceta :P a po 2/ jesli kierujesz sie ocenami faceta na podstawie opowiadan kolezanek szufladkujesz go jako buhaja na klacze to co ty chcesz tutaj od nas ? jakie rady chcesz otrzymac ? skoro faceta juz sklasyfikowałas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały problem
nie sklasyfikowałam, ale jednak opinia innych ma znaczenie. Może ktoś ma podobne doświadczenia i chcialby sie podzielić..i poza tym wole być ostrożna i nie wyjśc na jakąs pierwszą lepszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może ktoś ma podobne doświadczenia i chcialby sie podzielić..i a nie wydaje ci sie ze takie przypadki to indywidualna sprawa ? to ze pani x przezyła z panem y cos tam to nie znaczy ze w twoim przypadku bedzie tak samo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały problem
no oczywiście ze zdaje sobie z tego sprawe, nic sie nie dzieje dwa razy, ale tu raczej chodzi o postepowanie a nie o efekt tego postępowania. Nie chce poznawać historii obych mi ludzi bo wiem, że to indywidualna sprawa i nie każdy ma ochote na dzielenie sie tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetom
w wieku 18-35 zalezy tylko na sexie i nie ma wyjatków od reguły...bo na czym miało by im zależeć...na pogaduchach?:D:D:D:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Korwin Piotrowska
Rozggryzc bedzie ciezko, ja polecam pile lancuchowa, szybko zalatwisz sparwe. Doslownie kilkanasice sekund twoj chlopak bedzie pociwartowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w wieku 18-35 zalezy tylko na sexie i nie ma wyjatków od reguły" dodaj jeszcze ze zalezy na wykorzystywaniu i porzucaniu po sexie ... to dopelni w całosci jak ze mądra i sensowna twoja wypowiedz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetom
regres, zalezy jaki jest ten sex- jak dobry to niekoniecznie;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetom
zapomniałam dodać, tym po 35 zalezy juz tylko na ciepłych kapciach i punktualnie podanym obiedzie :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zalezy TYLKO na seksie, ale...seks jest Wazny, przez duze W:P nie przesadzajmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
regres, zalezy jaki jest ten sex- jak dobry to niekoniecznie;P i komu tu bardziej na sex party zalezy ...? ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×