Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maciek pyta

jestem facetem, 27 lat, niedlugo 28... mam fantazje

Polecane posty

Gość maciek pyta

o bylych kolezankach, np. ze studiow, o tych atrakcyjnych jestem singlem, mam wlasna firme, zarabiam coraz lepiej mimo kryzysu... najatrakcyjniejsze z tych dziewczyn wyszly za maz, maja dzieci... ale ja i tak zakladam, ze predzej czy pozniej przespie sie z paroma z nich, czy to moje nierealne fantazje, czy tez moze to byc calkiem mozliwe? na studiach mialem nadwage, i bylem samotnikiem, traz wygladam lepiej, mam duzo kasy jak juz powiedzialem, i tak sie zastanawiam, jaka jest szansa ze za pare lat taka dawna kolezanka ze studiow, a teraz znudzona mezatka, poleci na mnie ? hehe dodam, ze teraz nie mam z nimi kontaktu, ale przeciez latwo go odtworzyc jesli by sie chcialo... mozna powiedziec, ze jestem calkime innym facetem niz kiedys..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwudziestoparolatka ...
nie, no fajnie, że ci się układa ale myślę, ze fantazję to masz :P poszukaj lepiej wolnej dziewczyny i nie zawracaj głowy mężatkom :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek pyta
a Tobie moge skarbie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarbek remigiusz
pewnie słonko możesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto pyta nie bladzi lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcesz odreagować frustracje z lat studenckich czyli je wyruchać... po co?? Nie lepiej cieszyć się z tego kom jesteś teraz, niż wracać do przeszłości?? Po co planować że zaliczysz którąś z tych która ma uregulowane życie(za parę lat gdy się znudzi) skoro już teraz możesz spotkać się z fajnymi wolnymi, czy choćby znudzonymi mężatkami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy wie że on jest
Bajkopisarzem , malarzem marzeń , wyśnionych ideałów spragniony .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwudziestoparolatka ...
ja nie lubię szpanerów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×