Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ryccia

dziewczyny czemu kupujecie swoim maleństwom sztuczne kocyki

Polecane posty

Gość ryccia

mówię o polyestrze, akrylu, 100% sztuczności, często w wyprawkach te kocyki widze powymieniane, czy to nie szkodzi dziecku? ja osobiście nie moge pod takim kocem leżeć, sztuczny aż piszczy, tylko się człowiek poci a taką ohydę dla dziecka??? czy to oszczędnosci, czy inny powód, pytam z ciekawości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seksi fleksiii
ja mam małe kocyki z polaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serenadkaaa
W ŻYCIU NIE KUPIŁABYM DZIECKU KOCYKA Z POLARU!!! a już nie mówię o akrylu. Moje dziecko ma naturalne kocyki, nie wełniane, bo wełna moze uczulić, ale ma kocyki bawełniane z domieszką bambusa, sa naturalne i absolutnienie uczulające, delikatne aż jedwab, skóra pod nimi oddycha, a akrylu i polaru to się nie chce w ręce brać, aż trzeszczy od sztuczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g.agatka
nie znam nikogo, kto by miał uczulenie na polyester wydziwiacie, dziecko nie ma koca na gołym ciele, jest nim jedynie przykryte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agentka 1234
przesadzasz autorko. Dziecko jest tym kocykiem przykryte, ma na sobie ubranie, koca nie kładziesz na twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryccia
No już chyba sobie sama odpowiedziałam, ze tu o kase chodzi, kocyk dla dziecka za 10 zeta z ikei, ja cały czas miałam dylemat, bo nie znosze sztucznych rzeczy, nawet z ciuchów nie włożę na siebie cokolwiek co ma jakąś domieszkę, tylko bawełna, len lub inne tkaniny z naturalnych włókien, wiec szkoda mi było dziecka jak myslałam o tych polarkach i akrylach, sprawdzałam te kocyki bambs+bawełna i rzeczywiscie są śliczne,a przede wszystkim naturalne i wcale nie takie drogie, około 100 zł:) no ale jak ktoś za tą cenę kupi 10 kocyków to co się dziwić:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-aśka
Ale nie każdy ma taka obsesję. Porządny polarek jest miękki i przyjemny w dotyku i myślę, ze większośc ludzi (nie tylko mam) w tej chwili nie wyobraża sobie życia bez polara. I nie przesadzaj, ze kocyk za 100 zł to tak tanio. Chcesz się dowartościować czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak ktos napisal kocykiem nie przykrywam dziecka na gole cialo ,w lato pieluszka flanelowa a w zimie spiwor z owczej welny. kocyk służył nam do wozka na jesieni , a teraz do zabawy na dworze. nie szkoda mi go rozlozyc na trawie czy balkonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewika z.
Dziewczyny co wy opowiadacie! przykryjcie sie same kocem z akrylu albo polaru? przecież tam nie ma ujścia powietrza, to jest mega sztuczne, nie chodzi, ze nie dotyka skóry i nie uczula, ale jest po protu niemiłe, pewnie jak wasze dziecko nie ma wyboru, to moze mu się wydawać i wam, ze świetnie pod tym się śpi...ale jaka różnica jest pod kocykie z naturalnych włókien, bez porównania:) więc naprawdę czasem trzeba wyłożyc trochę grosza i dac dziecku co najlepsze. szczerze powiem, ze na wymioty mnie zbiera jak wszędzie widze te polarkowo akrylkowe kocyki, dotykać się tego nie chce, a co dopiero spać pod tym:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryjk
ależ kupuj co ci się podoba.Możesz nawet 10 kupić,wisi mi to.Tylko pamiętaj ,koniecznie dziecko w tetrze,bo pampersy niestety sztuczne!!!!!!!!!!!!!!!!!a ty przecież nieznosisz!!!!!!!!!!!!!!i o ile kocyk nie jst na gołe ciało to pampers już tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaah
ja się pózniej nie dziwie że takie dzieci rozpieszczone od pieluch nie poradzą sobie w zyciu :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryccia
sorry ale nie pisz mi, ze 100 zł za kocyk to kopa kasy, to jest jednorazowy wydatek, uważam, ze warty zainwestowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryjk
czy ty masz juz to dziecko?czy narazie jesteś na etapie fantazji i wtykania nisa w cudze wózki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to chyba logiczne ze akrylowym kocykiem nie okryje dziecka w 40st upal ale w zimie u nas byl niezastapiony bo byl bardzo cieplutki... a w lato bawelniany mialam... a co do polaru to musze was zmartwic ale w wiekszosci jest to 100% bawelna wiec nie jest sztuczne... rzadko teraz dokladaja poliestru do polaru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryccia
Owszem, ze moja sprawa, ale dziwię się po prostu, ze takie mamuśki pełną gębą, a na dzieci zydzą i także sorry, ale dla mnie to zenada, jakies tłumaczenie, ze dziecku na gołe ciało nie kładzie kocyka, to jest po prostu ohyda:-o tak samo pewnie preferujecie super naturalne gerberki, ot matki polki za dychę:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedmuga matka poolka
akurat polar to sztucznana tkanina "oddychajaca" dovrej jakosci polar odporwadza wilgoc z ciala i jednozesnie utrzymuje jego prawiodlowa temperature lepije niz bawelna czy welna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naturalna mama
Popieram! Ja mam kocyk naturalny z silk dream, jest to kocyk jedwabny, dziecięcy, ale na takie cieplejsze okresy, moje dziecko go ubóstwia, tuli sie, spi pod nim jak aniołek, kiedyś położyłam na niego kocyk z polaru i całą noc mi przepłakał tak dziecko czuje róznicę, za kocyk dałam 250 zł, moze drogo ale warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla kogos kto ma na reke 900 zł to kocyk za 100 zł to kupa kasy.... ale oczywiscie zaraz bedzie \"to po co sobie dziecko zrobiła\"... przeciez kazde dziecko powinno miec kocyki za 100 zł markowe adidaski i ubrania z jedwabiu.... Ja pod kocykiem polarowym spie i jest mi pod nim dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamaz02
jak będziesz kompletowac wyprawkę mając 1500 zł pensji miesięcznie to ciekawe czy też stwierdzisz że 100 zł to nie tak dużo... :O:O Żałosna jesteś idiotko .... Kupiłam bardzo dobrej jakości miękki kocyk z polaru i zapłaciłam za niego cos około 40 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalosna babo
moje dziecko ma wszystkie koce z polyestru i wcale nie sa niemile w dotyku, sa bardzo mieciutkie i przyjemne, w do tego cieple, a o to przeciez w kocu chodzi. jak nie chce dziecka przykrywac cieplym kocem to przykrywam je pieluszka, chyba normalne? ale w chlodne dni taki polarek to rzecz niezastapiona. a czemu kupilam akurat takie koce? bo byly ladne, mile w dotyku, przytulne i tanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kamaz
dołożyłabyś 20 zł i miałabys naturalny, ale lepiej się pocić śmierdziuchy:-o nie raz stoję za taką w kolejce etc. i wali potem od tych super zadbanych kobitek w tych super oddychających wszystkich poli... tak samo jakbyście na to dziecko plastikowe butelki połozyły, tworzywa sztuczne dla takiego maleństwa, nóż sie otwiera w kieszeni, a z daleka aż się blyszczy i skrzy sie tą sztucznością, biedne dzieci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kagfdsa
nie dostaniesz koca "naturalnego" za 60 zł !!! Nie w dużym mieście tępa strzało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryccia
Polyester miły w dotyku buahahahaha, ale dziadówka z ciebie mauśko, nie wiem czy ty ze slumsów jesteś moze, ale dotknij sobie może w sklepie natualnego kocyka to ci szczena opadnie, jeśli cię wpuszczą w ogóle do sklepu jak im potem zajedziesz wieśniaczko:( plebs i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko sie nie zesrajcie z tymi
kocykami, idiotki, ale macie problemy,buahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryjk
jaki jest cel twojego inteligentnego tematu????? masz naturalny?to pilnuj i wąhaj.A najpierw wylecz fobie i natręctwa jak ci wszystko skrzypi i gryzie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masdamer
zjesz sobie ten swój naturalny kocyk i się odpierdol od kobiet które mają inny. tylko kretynka zakłada taki durny temat. chuj ci do tego jaki kto kocyk kupuje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko sie nie zesrajcie z tymi
kurde autorka tego topicu ma nieźle nasrane we łbie, co za pustak. Niech ten kocyk wywiesi na balkonie albo łazi z nim po mieście ,zeby wszyscy widzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×