Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lalalaa

no jak to jest z tym gadu

Polecane posty

Gość lalalaa

no jak to jest z tym gadu, da sie tam jakos zobaczyc na niewidocznym kogos? ma ktos gg na komorce moze tam widac? a moze, jak ktos siedzi na komorce na gg to na zwykłym nie zobacze ze jest dostepny? piszcie jak wiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ja nie mam gg w komorce.jak to sobie w ogole ustawic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Augustów to nie mazury
rozpedz sie z odleglosci ok 6 metrow i zapierdol w sciane, bo w twojej glowie taka pustka ze az szumi skoro masz takie a nie inne problemy motłochu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehehehheheheehh
nie dziwie sie ze sie przed toba ukrywa, chora jestes ;-) wspolczuje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de.molka
nastepna co sie zamienia w detektywa. cholera jak jest na niewidomym to chyba nie chce zebys wiedziala. przedszkole-o zgrozo. wzial zabawki i poszedl na swoje podworko, a ze plot go oddziela to nie mozesz zajrzec co on tam na tym swoim podworku wyprawia. dziewczyny, szanujcie sie troche, nie, to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest taki program
moja siostra go ma - sciagasz z neta i widzisz kto czai sie z niewidoka, dlatego wiecznie mnie złapie nawet jak mi sie nie chce gadać.......... wpisz w google to ci cos powinno wyskoczyć, sama nie wiem jak sie nazywa ten program i jak działa bo mi to nie potrzebne, ale wiem ze jest bo ona go ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalaa
jaaaaaaaa, ja nie chce patrzeć czy ktos jest niewidoczny czy nie. chce tylko wiedzieć czy inni moga mnie sprawdzić bo boje sie ze tak sie dzieje i jeden typ mnie sprawdza. chyba przez gg na komorce kurde. to on sie bawi w detektywa nie ja. chce wiedziec czy sa takei mozliwosci. wiem ze sa takei programy. mi chodzi o komorke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Augustów to nie mazury
to wylacz gg to proste. A powiedz mi co z tego jak koles sprawdzi ze siedzisz na niewidocznym? Czy to bedzie mialo jakies konsekwencje czy on po prostu zesra sie z wrazenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×