Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zakopotana17

Kocha, a ze mną juz naprawde źle!!

Polecane posty

Gość Zakopotana17

Z dnia na dzień jest coraz gorzej! a wiec tak! poznałam pewnego chłopaka jestem w nim zakochana i chciała bym jak najbardziej z nim być, on też mi niby mówił ze mnie kocha ale takie chuje jak on to se mogą nawet mówić że mają na chacie cztery matki i dwóch ojców ;/ nienawidzę go za to że mnie w sobie rozkochał i zostawił, nie rozmawiam z nim, ale widzę go codziennie :( I jest jeszcze drugi chłopak którego poznałam trochę później! Jest on w moim wieku! zakochany we mnie po uszy!! zrobi dla meni prawie wszytko (już wiele razy udowodnił) Cały czas prawi mi komplementy, mówi ze jestem fajna, ładna i w ogóle! :) Miło mi! Gdy pytał się mnie czy ma u mnie jakieś szanse odpowiedziałam mu ze tak i nawet duże! Nie wiem wtedy chyba mi się tylko tak wydawało! :( Bo teraz im bardziej on mnie kocha i mi to okazuje tym bardziej jestem zniechęcona! nie jesteśmy parą! Raz się spotkaliśmy żeby się bliżej poznać! teraz chce się spotkać drugi raz! A ja dobrze wiem ze teraz jest mi źle dlatego ze mi mówi ze mnie kocha a później jak już sobie odpuści będę płakała że czemu on mnie już nie kocha?? ;/ Wiem ze tak będzie bo miałam tak z poprzednim chłopakiem! On jest fajny i w ogóle tylko z wyglądu troszkę mały (właściwie to ponad rok jest odemnie starszy) Ja nei chece mu teraz mówić że nei am u mei szans, że wogóel mnei nei kręci alni nic! Bo nei ebde sie zniżała do poziomu tego pierwszego chłopaka o którym wam pisałam na początku;/ nie chce alby mnei widzili jako tą złą!! Nie chce go ranić mówiąc mu ze nigdy nei ebdziey razem! Co ja mam zrobic?? Chłopak naprawde sie napalił! Jak mupowiedziec łagodnie ze ja potzrebuje czasu na dobrą oczene jego,na lepsze poznanie sie, na pzrekonanie sie do niego?? Moź ejestednak coś z tego bedzie, ale nei chce robuić mu zbyt duzej nadzieji! :( Prosze o syzbką odpowiedź bo naprawde czuje sie okropnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RoXXX
bez urazy... ile macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RoXXX
ah, teraz zauwazylam, ze Ty 17...jesli oni tez to nie wroze wam swietlanej przyszlosci czyatjac cala historyjke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakopotana17
no 17 on ma właściwie już 18! Ale co ja mam zrobić? Nie chce wyjść na jakąś sukę bez serca ;/ Bo wiem jak to jest i nie che żeby ktoś prze zemnie ciepał! A tobie jak się nie che czytać to nie czytaj! może jeszcze nie dorosłeś na dłuższe teksty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×