Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Madzianka

Proszek środki do zmywarki

Polecane posty

Gość Madzianka

Kupiłam dziś zmywarkę dobrą, Franke, już zamontowana:):) Moja pierwsza zmywarka:) Dziewczyny z jakich środków korzystacie? Co tam trzeba wrzucić (tylko nie jakieś przesadnie drogie!), zeby ładnie umyło?? Może jakieś porady praktyczne, co? Z góry dziękuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja daję czasami tabletki
z lidla, czasami calgonit ( jak dostane na promocji) różnicy nie zauważam sól calgonitu, dośc droga ale pudełko starcza na długo (niby tabletki zawierają sól , ale producent saleca sypać, poza tym nie lubie jak mi się kontrolka braku soli świeci) nabłyszczacz leje z rossmana zapach tez z rossmana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z moich doświadczeń
ze zmywarką: składam naczynia kilka dni w zmywarce nim się napełni, nie zawsze pamiętam aby włączyć chociaż zraszanie więc często zdążą się zasuszyć , jako że takie zasuszenia zmywarka trudno domywa wymyśliłam że można kupić najańsze taletki na rynku np z lidla lub kauflandu i do mycia wkładać zamiest jednej sztuki to dwie , od jakiegoś czasu tak robię i mimo że naczynka wcześniej stoją pozasychane wszystko pięknie puszcza i się domywa, może ktoś wyprobuję więc dzielę się radą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja dla odmiany.....
mam zmywarkę 13 lat i zawsze uzywałam calgonit,ale ostatnio sprubowałam z lidla i było ok przez jakieś 5 dni potem naczynia zaczęły zachodzić białym nalotem.Nie mam pojęcia czym to spowodowane i nie krytykuję tabletek z lidla,ale jednak wolę calgonit.Wiem ,że droższy,lecz myję raz,a po lidlowskich musiałam wycierać i polerować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ołpoop
ja polecam somat perfect! jest tańszy niż calgonit i domywa wg mnie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już dwa lata używam tabletek z lidla,teraz są również "trzy w jednym"wiec odpada nabłyszczacz.Sól daję lidlowską,bo świeci się kontrolka i boję się,że coś jej się stanie.A to trudno byłoby przeżyć ;) Mam bosha i puszczam ją z reguły co drugi dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2020
Ja używam calgonit (często można go kupić w promocji w ROSSMANNIE, ponad 100 tabletek za 29 zł) i myje bardzo dobrze. Sól i nabłyszczacz używam z marki rossmannowej - domol, są o ponad połowę tańsze niż te calgonity i sprawują się bez zarzutów,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzianka
Dzieki za odpowiedź dziewczyny. Dopiero dziś miałam chwilkę na neta, to zajrzałam na forum. Kupiłam ten Calgonit, ale nie omieszkam spróbować innych środków. Niestety nie ma u mnie w okolicy Lidla, to ten pomysł raczej odpada. Calgonit jak narazie dobrze sobie radzi, chyba, że nowa zmywarka nadrabia. Nie znam się na tym. Samo korzystanie super, zmywarka powina być w każdej kuchni... Mam jeszcze pytania co do korzystania i programów, ale może założe nowy wątek, nie będę zaśmiecała tego. Jeszcze raz dziękuję i Pozdrawiam Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja polecam somat 1 plus sol
i nablyszczacz.. calgonit nie domywal, mam b twarda wode ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli kupujesz tabletki 3 w 1 (czy nawet 5in1 albo 7in1, bo juz chyba wszystko jest;) ) to pamietaj, ze spelniaja one swoja funkcje w zmywarkach z funkcja 3w1 ! Inaczej szkoda kasy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heahta
ja po różnych calgonitach i innych wynalazkach pozostanę wierna Ludwikowi bo jest nieziemsko efektywny i super dogaduje się z moją zmywarką. To tabletki 7 in 1, 28 zeta za 50 sztuk. Jest naprawdę doskonały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bio9 Ekspert
Polecam drogim Paniom wypróbowanie ekologicznych tabletek do zmywarki Bio9 TAB. Nie dlatego, że mam z nimi styczność na co dzień (co oczywiście jest prawdą), ale dlatego, że w przeciwieństwie do ogólno dostępnej chemii, Bio9 TAB są oparte na biotechnologii. Co to oznacza? Ano tyle, że są przyjazne dla środowiska (całkowicie biodegradowalne, bez szkodliwych, sztucznych związków chemicznych), lepsze dla zdrowia ludzkiego, pozwalają oszczędzić wodę i energię (lepsza skuteczność czyszczenia w niższych temperaturach), współpracują z naturalną florą bakteryjną w kanalizacji i przydomowej oczyszczalni ścieków, a szczepy mikroorganizmów są tak dobrane, aby rozbijać również tłuszcze i osady gromadzące się w zmywarce. Na pewno nie jest to towar dla osób szukających czegoś najtańszego - raczej dla osób chcących prowadzić zdrowy, naturalny dom i taki tryb życia. Obecnie jest to najlepszy tego typu produkt dla posiadaczy przydomowych oczyszczalni ścieków, choć i pozostali użytkownicy mogą dużo skorzystać na ich stosowaniu - szczególnie pod kątem zdrowia i poprawy stanu zmywarki oraz kanalizacji. Dociekliwych zapraszam do wypróbowania i poszerzenia swojej wiedzy. W razie problemów z kanalizacją lub pytań odnośnie możliwości zastosowania biotechnologii w swoim domu chętnie na nie odpowiem i podzielę się własnymi obserwacjami. Z pozdrowieniami dla wszystkich eko-forumowiczek! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×