Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotna jak woda

Samotnosc

Polecane posty

wiec raczej bede pisal z zarejestrowanego nicku :D kurde no czasami mi tak brak dziewczyny, ze sie rozklejam :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA JA JA JA
no to ładnie a już prawie było spoko hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA JA JA JA - to Ty troche zastara dla mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale stereotypowo myślisz..
ale stereotypowo myślisz.. czemu uważasz, że na dyskoteki chodzą puszczalskie? Zapewniam Cię, że można spotkać normalne dziewczyny, które tak jak Ty szukają miłości, tego jedynego, do którego mogłyby się wtulić, z którym pochodziłaby na spacery, a wyjście do ogrodu botanicznego byłoby dla niej super zabawą. Imprezy imprezami - każdy czasami lubi sobie wyjść gdzieś na miasto... a nie, że od razu puszczalska :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny jak woda
mówiłem że wszystko jest skomplikowane :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale stereotypowo myślisz.. - mniej wiecej tak mysle, ale z tego co widze to tak jest jak mowilem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale stereotypowo myślisz..
pewnie masz małego fiutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej byś sie zdzwil bo lekki problem z tym mam tez.. ale niechce mowic o tym.. w sensie dla kobiet pozytywnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale stereotypowo myślisz..
marny podszyw tego powyżej.. Lasiodora Parahybana - pod swoim nickiem będę teraz pisała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rejestracje proponuje :) Moze wiecej kobiety sie odezwie w tym temacie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laslodora Parahybana
jesteś głupi i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie skomentuje tego... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam kilka par, gdzie ludzie poznali się właśnie na imprezach.. ja swojego lubego poznałam na wakacjach w Mielnie - właśnie na imprezie.. I nie.. nie przeleciał mnie ani pierwszego dnia, ani następnego, ani jeszcze następnego.. Na początku na podwórku kazałam mu spać.. później awansował na poddasze :D Nawet jak do niego pojechałam po wakacjach, do jego rodzinnej miejscowości, to też się nie dałam.. I dzięki temu do dnia dzisiejszego tworzymy piękną parę :) bardzo się kochamy, a Mielno wspominamy z dużym uśmiechem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n5
"Co nie oznacza, że spotyka każdego i o każdej porze." a to trzeba bylo to dodac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No taka para to wsumie jak marzenie .. :) jesli Siebie kochacie to jest pieknie.. u mnie tak nie jest - bo nie ma drugiej polowki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sammotny
Ja tez jestem sam chyba nie umiem byc z kims ale mowiac szczerze to cierpie przez samotnosc. Marze o tym by sie przytulic do kogos... tak bardzo tego potrzebuje... heh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też przez długi okres czasu nie mialam nikogo.. i prawdę powiedziawszy, jadąc do Mielna na wakacje, wychodziłam z założenia - nie chcę żadnego kolesia z wakacji, bo tacy tylko olać potrafią.. A tu życie pokazało, że może być inaczej ;) gdzie możesz szukać? 1. nie szukaj - sama się znajdzie -> nic na siłę 2. nie siedź w domu.. wychodź sobie ze znajomymi gdzieś na imprezy, na miasto -> są pary, które poznały się przez znajomych 3. pub -> tam miałbyś duże pole do popisu wszędzie! na każdym kroku można się rozglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladnie...........
jak mnnie wkurza takie gadanie, ze na imprezach są same puszczalskie dziewczyny.... to kurde jesli chociaz raz byles na imprezie to Ciebie tez mozna takikim nazwac! Fat, ze rozne sytuacje sie tam widuje... ale kurde... nienawidze generalizowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapusta
lubicie anal?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, nie mozna odrazu zakladac ze ma sie jedno zdanie, ze tylko puszczalskie.. z tego co ja przezylem zazwyczaj tylko takie spotykalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lasiodora Parahybana - mówisz dobrze ze mozna sie rozkladac wszedzie.. ale nie kazda chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sammotny
Ja to nie wiem gdzie mam szukać bo ani w pracy ani w szkole to się mną raczej żadna nie interesuje. Do pubu to głupio jakoś iść samemu a na dyskotekę to ja się nie nadaję ja nie tańczę i nie lubię tłoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sammotny - w pewnym sensie sie zgodze z toba a dokladniej "Ja to nie wiem gdzie mam szukać " :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sammotny
Mam wrażenie że fajna dziewczyna która mi się spodoba i tak mnie oleje bo ja nie jestem maczo ani jakiś przebojowy pewny siebie gość który bywał w wielu miejscach i potrafi czymś dziewczynie zaimponować. Ja jestem szarą szarością i zwyczajnością. Zamiast na dyskotekę czy do klubu wolę iść do parku do lasu, kina teatru, muzeum czy coś w tym stylu. Czym ja mogę kogoś zainteresować... sam siebie nie cierpię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lasiodora Parahybana - jestem chlopakiem :) a tak wogole to nie wiem wlasnie gdzie szukac.. sammotny - podobnie wole tak samo jak Ty spedzic czas z dziewczyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kogos jeszcze boli samotnosc? to niech sie odezwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy temat - she
mnie boli.... i to tak strasznie ze czasem mam wrazenie ze dluzej nie dam rady:(parszywe zycie:(!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie mnie boli jak tego wyżej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×