Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

półka

fetysze

Polecane posty

podaje zeby wiadomo było o oc chodzi: agalmatofilia - bodźcem seksualnym są pomniki i rzeźby agorafilia - fetyszem jest miejsce publiczne akrofilia - fetyszem jest wysokość akromotofilia - fetyszem jest okaleczone ciało partnera, akustykofilia - fetyszem jest muzyka (piosenki) ablutofilia - fetyszem jest woda anastemafilia - fetyszem jest partner niskiego wzrostu apotemnofilia - fetyszem jest własne okaleczone ciało (zob. samookaleczenie) arachnefilia - fetyszem są pająki autofetyszyzm - fetyszem jest własne ciało dendrofilia - fetyszem jest drzewo lub drewno dorafilia - fetyszem jest sierść dysmorfilia - fetyszem są osoby zdeformowane gerontofilia - fetyszem jest podeszły wiek partnera/partnerki heterochromofilia - fetyszem jest ciało partnera o innym kolorze skóry hygrofilia - fetyszem są wydzieliny ciała kandaulezizm - pokazywanie innym mężczyznom własnej partnerki korofilia - kontakty starszych kobiet z młodszymi ksenofilia - fetyszem jest anonimowość partnera, kontakt musi być jednorazowy mammafilia - fetyszem są piersi mizofilia (mysofilia): rodzaj fetyszyzmu, dewiacja seksualna, w której bodźcem jest brud i brudzenie ozolagnia - fetyszem jest zapach drugiej osoby podofilia - fetyszem są stopy urofilia - fetyszem jest mocz Tanatofilia dewiacja seksualna polegająca na uzyskiwaniu satysfakcji seksualnej poprzez wizje własnej śmierci. Nekrofilia, nekromania jest to dewiacja seksualna polegająca na zaspokajaniu popędu płciowego przez spółkowanie z umarłymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam o zoofili- pociąg seksualny do zwierząt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akyszka_
hmm czyli jestem agorafilka i ozolagninka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fetysz majtek
Majtki zdjete z zgrabnej dupci pieknej Kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie ostatnio kreco leginsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za to uwielbiam podofili nie mylcie mi tylko z pedofilami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa to już teraz wiem czemu żona mówi, że jak się zemną kocha to uprawia nekrofilię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saulaa
Jestem akustykofilką . ;3 Dźwięk, niektórych piosenek w radiu przyprawia mnie o dreszcze.. oczywiście przyjemne.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość divadlo
Nawet Dziewczęta nie wiecie jak bardzo mało jest kobiet, które lubią, gdy im się stopy pieści. Trudny jest bardzo los fetyszysty. Może któraś dałaby się namówić na spotkanie w klimacie fetyszu? I na zabawę wokół swoich stópek... Jakby co: divadlo@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×