Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Iwona świadkowa

Gdzie znajde piękne sukienki i suknie wieczorowe w internecie???

Polecane posty

Gość Iwona świadkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona świadkowa
Wiecie gdzie mogę znaleźć takie rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona świadkowa
Do tego piękną biżuterię i dodatki,torebki buty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona świadkowa
uup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona świadkowa
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bizuteria hand made
na allegro. jest tego mnóstwo a takie cudenka sa robione czesto w pojedynczych egzemplarzach lub limitowanych seriach. ja kupuje w lbn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona świadkowa
Nic nie mogę znaleźć na allegro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona świadkowa
uupp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona świadkowa
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona świadkowa
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona świadkowa
podnoszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona świadkowa
:-) pomoże mi ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inkaaaaaa3
Witam .. juz nie wiem gdzie się zgłoscić .. może któraś z was natrafiła się na te zdjęcia i będzie mogła mi pomoc a mianowicie .. natknęłam się kiedyś na zdjęcia sukienki .. zapisałam , ale po formacie niestety stracilam je i teraz nie mogę jej znaleźć.. opis : intensywinie zielona sukienka , z czarnymi koronkami gdzieniegdzie.. duża asymetria - przód krótki , a tył długi .. pamiętam jeszcze , ze buciki miała tez czarne w koronce ? proszę o pomoc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABCbielizny.pl
Wszystko zależy od tego jakiej sukienki szukasz,ale wydaje mi się że najwięszy wybór masz w sklepach internetowych. Dobrze byłoby okerślić kwotę jaką posiadasz,oraz kolor w jakim chciałabyś mieć sukienke. Nie podam konkretnych namiarów na sklep,musisz trochę posuzkać. Pozdrawiam www.abcbielizny.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie dziewczyny - zapraszamy na promocję naszej nowej marki - to jest świeżutka kolekcja, ale specjalnie dla Was przeceniamy ją o 20 % - wystarczy po zamówieniu i realizacji przelewu wysłać do nas maila z Waszym numerem konta oraz podać hasło "Kafeteria styczniowe zakupy" a my odeślemy Wam aż 20% wpłaconej kwoty. Na terenie Polski DARMOWA WYSYŁKA. Mail do nas: info@moscofashion.com Drugim sposobem jest złożenie zamówienia mailowo z linkiem do produktu i wyborem rozmiaru, a my odeślemy Wam maila z odpowiednią kwotą przelewu do realizacji. NASZ SKLEP:www.moscofashion.com/store/index.php?route=co mmon/home KAMPANIA:www.moscofashion.com FB:www.facebook.com/moscostore ART SETS FREE! LET'S WEAR IT! ZAPRASZAMY! MOSCO FASHION TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaWroc
Świetne sukienki wieczorowe i nie tylko można znaleźć na portalu zakupowym http://yosh.pl/ . Można tam porównać produkty różnych producentów i wybrać najatrakcyjniejszy cenowo. Sama kupiłam tam ostatnio piękną suknię Anna Field.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetka_farbowana
ja eleganckie rzeczy kupuję tylko na www.riccardo.pl. Mają bardzo dużo fajnych marek, a jak się trafi na promocję to cena nie wyrywa z butów. Druga sprawa to jakość. Nic się z nimi nie dzieje po praniu, możesz w nich chodzić kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie bardzo urzekły sukienki z Depare, bogate wzornictwo, bardzo ciekawe dodatki, dobre gatunkowo materiały. Mam upatrzoną na komunie siostrzenicy tam sobie zobaczcie http://depare.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli szukasz pięknych sukienek lub sukni wieczorowych w internecie to polecam tobie stronę internetową http://www.cozacena.pl/ Jest to porównywarka cen jest wygodna znajdziesz najlepsze ceny, masz szeroki wybór sukienek. A to wszystko robisz w domu bez biegania po sklepach i stania w kolejkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba jeden z najwyżej ocenianych sklepów z ciuchami damskimi to https://www.lejdi.pl/ i o tyle dobra sprawa, że można przerobić pod siebie konkretne kreacje. Mają szwalnie, więc to super połączenie moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Najpiękniejszą suknię w swoim życiu kupiłam w Isel Onir. Byłam w niej na balu sylwestrowym i do dziś dostaję pytania od różnych znajomych i nieznajomych – gdzie zamawiałam swoją kreację? Nawet męża się ostatnio kolega pytał – skąd miał pieniądze, żeby mi sprowadzać suknię włoskiego domu mody 😛 Sklep można znaleźć przez fejsbuka – facebook.com/IselOnir-875955792589761.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeżeli mieszkacie w pobliżu Poznania to polecam wam wybrać się do sklepu www.shark.com.pl Jest to świetny sklep, w którym znajdziecie bardzo ładne ...enki i inne ciekawe ubrania dla kobiet oraz mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Spokojnie możesz sobie zobaczyć ...enki w sklepie stylija.pl/ - bardzo dobrze przygotowany sklep, mają sporo ciekawych propozycji. Właśnie wiele ubrań w takiej klasycznej formie estetycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja w tym roku kupiłam ...enkę na wesele w Molly,ceny niskie,materiał ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

 

Sprawdzaj jak to wygląda w ofercie sklepu stylija.pl/. Moja znajoma zawsze tam kupuje i rzeczywiście mogę powiedzieć, że estetycznie wyglądają te ubrania naprawdę pozytywnie, zadowolona jest też z jakości i cen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×