Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość leylla

FACET TO ŚWINIA NAD ŚWINIAMI !!!!!!!!!

Polecane posty

Gość leylla

Spotykam sie z facetem 1,5 roku, oboje po 27 lat-nie bylo seksu-mam takie wartosci-po slubie. w styczniu dowiedzialam sie ze moj facet ma konto na portalu randkowym-sympatia. stwierdzil ze je ma od dawna i nie usuwal ale nie ma sobie nic do zarzucenia i je przy mnie skasowal. otoz dowiedzialam sie ze ow konto zalozyl od nowa w lutym z innym loginem. jeszcze z nim nie rozmawialam na ten temat ale sie przygotowuje do rozmowy i wyrzuce na zbity leb.okazal sie strasznie perfidna osoba.kocham go ale nie potrafie mu zaufac.. co sadzicie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estazolam
Że nie macie szans. Ja bym się rozstała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Americano
spadaj na drzewo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jesteś chrześcijanka? czytasz Biblie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mhihih_i
dobra nk rozumiem, ale na sympatii ? :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mhihih_i
kto coś wie o swiadkach Jehowy ;> ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leylla
tak estazolam ja tez juz nie widze szans ale chce z nim porozmawiac!!! na co liczy typ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leylla
w sumie to nie wiem czy jest sens rozmowy ??? znowu wymysli jakas bajke, jego konto nie jest uzupelnione nie ma zdjecia odwiedza dziewczyny nie wysyla maili ani oczek wiec po co siedzi umaiwa sie na seksssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość todey todey
prowokacja! 27 - letnie dziewice wyginely. Dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leylla
moge sie zgodzic na glebokie gardlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leylla
nie wyginely tylko faceci to dupki ktorzy tego nie doceniaja'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leylla
i maz ma fantazje chce trojkta 2 F+K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estazolam
Wątpię, że uda się Wam porozmawiać, ale zawsze możesz spróbować, tylko... na co liczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leylla
bede probowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leylla
NIE PODSZYWAC SIE PODE MNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tttttttgghfd
FFfFFFFFFFFFFFFFFFFFFF ffffff f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leylla
ESTAzolam nie licze na nic che mu powiedziec jaki z niego skurwysyn perfidny typ skoro liczyl na seks powinien mi o tym otwarcie powiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
zadałem pytanie prosze odpowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
przeciez facetom głowie chodzi o seks to standard pozniej moze CIebie rzucic zaden problem jak znajdzie sobie lepsza na sympatii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leylla
swinieeeeeeeeeeeeeeeee ale los bywa okrutny wam tez sie dostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leylla
dupki i zigolaki was tez przekreca zobaczycie karta sie odwraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leylla
trafi perfidia na perfidie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×