Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mas111

Zakochany przyjaciel

Polecane posty

Gość mas111

Od 5 lat mam super przyjaciela rozumiemy sie w 100 % spędzamy razem wiele czasu, pomagamy sobie w miare możliwości, aż któregoś dnia on wyznaje mi miłość... Co robić?... Przercież co to za przyjaźń jeśli on mnie kocha!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze co może być- ty do niego nic nie czujesz a on wlepia te maślane gały w ciebie- masakra :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co mia biedny
wydłubać sobie oczy... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tłuczek do miensa
daj mu po przyjacielsku i z głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mas111
Nigdy nic nie zauważyłam żeby mnie jakoś wyjątkowo traktował Otworzyłam oczy dopiero jak powiedzial, że mnie kocha i jestem dla niego bóstwem... Masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak widzi , że laska niec od niego nie chce to niech jej oszczędzi tej wiedzy o swojej dozgonnej miłości bo tylko wszystko psuje - jesteście do bani- nie można z wami się nawet przyjaźnić bo zaraz wyjeżdżacie z tą swoją miłością :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co mia biedny
próbować zawsze można ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalaa
chyba nie zdajesz sobie sprawy jak on cierpi jesli ty nie czujesz tego co on. ja tez jestem taka przyjaciolka ktora nic dostanie nic w zamian za swoje uczucie, i to boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalala - takie jest życie - a wiesz jak głupio czuje się osoba która wie , że się w niej bujasz - ciągle ma jakieś wyrzuty sumienia niczym nie uzasadnione bo przecież nie można zmusić się do miłości - i właściwie jak już wyznasz co czujesz to licz się z tym że z przyjaźni nici

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mas111
Jeszcze sie z nim nie widziałam od tamtego dnia kiedy postanowił być taki szczery.. Mamy sie spotkać w weekend nawet nie wiem jak z nim rozmawiać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chora sytuacja......
ja powiedziałam przyjacielowi, ze chyba się w nim zakochałam, ale zachował się jak prawdziwy przyjaciel - przytulił mnie i pocałował, nasze relacje nic się nie zmieniły... po jakimś czasie powiedział mi to samo... a wtedy ja rozumiałam,że jednak nie kocham Go ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety nie mają wyrzutów
sumienia ...:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam to samo...
lalalaa ja tez jestem taka przyjaciółką która nic dostanie nic w zamian za swoje uczucie obawiam się, ze ja tez, mam nieciekawa sytuacje, bo wiem że on coś do nie czuje, to widać w spojrzeniu, zachowaniu, gestach, ale nic mi jeszcze nie powiedział, tylko w kółko, ze nie powinien... nie może... to bez sensu... ale i tak zabiega o kontakt ze mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zauroczenie to nie sraczka
po dwóch dniach nie mija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety mają wyrzuty sumienia- chociaz jeżeli chodzi o wyrzuty w stosunku do facetów to ja mam to gdzieś co faceci czują i że cierpią - guzik mnie to obchodzi - faceci nie zasługują na współczucie bo to zwykłe zazdrosne wredne prostaki i ie ma co się specjalnie rozczulać nad ty pomiotem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mas111
Chodzi mi o to, że nie wiem jak to wpłynie na nasze relacje... Nie chce stracić takiego przyjaciela!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×