Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kooooociczkaaaa

Czy kicia po wykastrowaniu może mieć małe kotki?????

Polecane posty

Gość kooooociczkaaaa

Mam pytanie: czy po wykastrowaniu kici księżniczka może jeszcze zajść w ciążę?? Pytam się bo zamierzam wziąść od koleżanki małą kicię niedługo. Będzie wtedy miała 6 miesięcy. W ogóle możecie mi coś jeszcze powiedzieć o iciach?? I jak możecie to poleccie mi jakieś książki o kiciach. To tyle. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że kicia może mieć małe kotki po wykastrowaniu - jeśli zaadoptuje! Ludzie... Gdzie zakopałaś swój mózg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kooooociczkaaaa
Nigdy wcześniej nie miałam kota i wolę się upewnić.... Więc napiszecie mi coś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co ze kota nie
mialas slonik masz ubogi ci cos napisalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koci sie nie da wykastrowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kicie sie sterylizuje a nie kastruje. kastruje sie kicurki :P aaa i kicia kotkow miec nie bedzie, chyba ze wyimaginowane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Safall
Załamałam się po Twoim pytaniu :P Poszukaj jest wiele stron o kotach, dużo zależy od tego jakiej razy to kociak . Bo że kot je pije i się załatwia to wiesz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Safall
*rasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rvqveqwv
kastracja kotki polega na wycięciu kompletu narządów rodnych (w przeciwieństwie do sterylizacji przy której pozostawia się macicę). Kotka w żaden sposób nie będzie mogła zajść w ciążę. www.forum.miau.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masztal
Księzniczka nie zajdzie nigdy w ciążę. Często podczas tzw. sterylki wycinają również macicę, nawet o tym nie informując. Czy po pozostawieniu macicy może wystąpić ropomacicze u kotki? Pewnie tak... więc w sumie chyba lepiej i ją usunąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×