Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość violetttttttta

Zdjemowanie klatw i urokow

Polecane posty

Gość narkotyki są złe.
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meohww
o zgrozo, idźcie do psychologa, lub psychiatry :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie trzeba takiemu 'ściągaczowi uroków' dać poteem w łape? Wiecie jak wróżce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj sobie spokój
"o zgrozo, idźcie do psychologa, lub psychiatry" nie wszystkim wytłumaczysz, co jest prawdą, a co nie, mimo, że w niektórych przypadkach to oczywiste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annkh
kup sobie w aptece ''czarcie żebro'' czyli ziele ostrożenia (ok. 5 zł) i się w tym wykąp, wiele osób mówiło, że im to pomogło (jak będą takie czarne ''farfocle'' to znaczy, że byłaś pod jakimś urokiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrą wróżkę macie pod adresem kobietamag@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Gdyby ktoś potrzebował uczciwej pomocy, służę nią. Nie zajmuję się wyłącznie klątwami czy urokami, cele sesji oczyszczań i wzmocnień energetycznych są bardzo praktyczne - lepsza praca, odnalezienie miłości w życiu http://scalenieduszy.pl/zdejmowanie-klatw/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klątwy i uroki można również zdejmować samodzielnie. Warto w tym temacie więcej się dowiedzieć, ponieważ nie jest to takie trudne. Do wykorzystania potrzebujesz wodę, jajko lub wosk. Możesz wtedy odczarować swoje życie. Polecam pomoc: http://xurl.pl/b2zy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co się orientuję to ta kobieta ściąga uroki i zabezpiecza. Jest również w stanie pomóc przy problematycznym zajściu w ciążę. Ja byłam tylko na kartach i drobnej robótce (jestem bardzo zadowolona), ale słyszałam, że w reszcie rzeczy też jest niezła. www.szeptucha-wrozka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość synthia.magia@op.pl

Witam. Mam na imię Synthia i pomaga innym w trudnych życiowych problemach. Od dziecka interesowałam się magią,później odkryłam, że widzę więcej niż inni i mogę dzięki swoim zdolnościom pomóc innym, ale także zaszkodzić... Swój dar odziedziczyłam po babce, która niestety zmarła, kiedy byłam dzieckiem, dlatego swoją praktykę duchową traktuję jak powołanie oraz kontynuację jej misji do spełnienia. Codziennie zgłębia tajniki magii, gdyż jest to bezkresna otchłań i nikt nie poznał wszelkich jej aspektów. Zapewniam pomoc w podjęciu życiowych decyzji, sprawach sercowych, zdejmowaniu klątw, a także czarnej magii. Nie w każdej sprawie mogę pomóc i o tym uprzedzam,nie przyjmując zlecenia. Szczegóły do ustalenia w wiadomościach priv.Zapewniam dyskrecję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja też miałam na sobie jakieś dziadotwo. Nie wiem co to dokładnie było, czy voodoo czy klątwa jakaś, ale życie sypało mi się na potęgę, praca, kasa, związek wszystko. 

Ciotka poleciła mi jakąś babkę, co mieszkała za granicą, ale generalnie nie miałam żadnych większych nadziei. W kazdym razie nie miałam nic już do stracenia i zgodziłam się na to oczyszczanie. Najpierw zaczęłam lepiej spać, a później zaczeło się coś gdzieś tam jakoś powoli układać i po jakimś czasie powoli ale zaczęłam wychodzić na prostą. Nie załuje i drugi raz zrobilabym to samo za ostatnie pieniądze, bo wiem jak mnie to pomogło. Gdyby któraś potrzebowała takiego oczyszczania, to serio polecam Oriana Orin 694687349. 

Aaaa i jeszcze powiedziała mi, że dodatkowo miałam jakąś klątwę pokoleniową. Masakra jakaś, nawet nie chcę tego pamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jeżeli chodzi o egzorcyzmy i żeby załatwić sprawę raz konkret należy połączyć Hipnozę z Egzorcyzmem. Przede wszystkim nie należy łączyć tego z religiami jak również z wiarą w jakąś siłę, która Nam pomoże. Modlitwy również zniewalają, gdyż Byty Astralne podszywają się pod 'Źródło' pomagając delikatnie na planie fizycznym - chwilowo ---> równolegle zniewalając Twoje ciało subtelne. Jeżeli wiara to tylko w samego siebie, bo Źródło Wszechświata drzemie w każdym z Nas ! ! !  Należy Je tylko odkryć w swoich Głębinach Podświadomości łącząc się ze swoją Nadświadomością ---> ze swoim Wyższym Ja!  

Zapraszam na FB Dominik Gęgotek - BEZGRANICZNA MIŁOŚĆ.

Uzdrowicielem nie jest ktoś
do kogo idziesz po uzdrowienie,
Uzdrowicielem jest ktoś, kto aktywuje w Tobie
Twoją zdolność uzdrawiania siebie. 

Serdeczności!!! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×