Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość VVeronka

staż dla nie - studenta

Polecane posty

Gość VVeronka

ukonczylam studia. czy moge skorzystac z praktyk lub stazy? czesto na pracuj.pl pojawiają sie firmy oferujące praktyki lub staże sudentom. ja ukonczylam studia, ale może moglabym odbyc taki staz np w banku? nie mam dosw w bankowości, wiec taki staż chociażby bezpłatny bylby dobrym początkiem, ale czy mozna to w ten sposob zalatwic? skoro nie umiem narazie znaleźć pracy, to chciałabym w tym czasie chociaż coś robić i zdobywać jakieś dosw np na takim stażu w banku, zamiast siedzieć w domu ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joojjjj
pewnie - płatne staże są do 12 miesięcy od ukończeniu studiów i za pośrednictwem Urzędów Pracy w miejscu gdzie jesteś zameldowana - jak się do nich zgłosisz to powinni ci przedstawić oferty do wyboru, możesz również mieć już pracodawce który złozy wniosek że ciebie przyjmujej na staż - może on trwać do 12 miesiecy i jest płatnie niewiem dokldanie ile w tym roku ale jakoś koło 700zł netto to doczytaj dokładnie a bezpłatne praktyki to jest troche ogłoszeń w necie - poszukaj a może coś dołapiesz ciekawego - tylko to niestety jest troche uciążliwe jak niema się kasy nawet żeby tam dojechać ani zjeść coś w pracy i dalej się ciągnie od rodziców - chyba że masz kase to wtedy ci pewnie wszystko jedno a jużz jakiś papierek masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VVeronka
akurat pieniądze nie stanowią problemu, pochodzą z mojej pracy na studiach, ze stypendium jakie otrzymywalam, z mojej pracy na obczyźnie , no i z dochodów mojego męza :-) wysłałam juz kilkanaście cv do banków, ale zero odzewu. wiem, że to wina mojego braku dośw w obszarze bankowości, moje studia także nie były z tym związane, dlatego tak myślę, że zamiast siedzieć w domu, to moglabym spożytkować ten czas chociażby na bezpłatne praktyki w banku lub innej podobnej instytucji. jestem zdania, że wszystkiego się można nauczyć :-) Tylko czy warto zgłosić się na staż lub praktyki dla studentów, kiedy mam już ukończone studia;P Byłam w urzędzie, ale tam nie ma staży jakie mnie interesują, dlatego szukałam na np pracuj.pl. Jest sporo ofert praktyk i staży, ale dla studentów III-V roku... Stąd moje obawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×