Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cichy123

ZNACIE JAKIES KAWAŁY O BLONDYNKACH ????????????

Polecane posty

Gość cichy123

Dlaczego blondynka wlewa wodę do komputera? - Żeby sobie poserfować po internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie_mam_konta_na_nk
Jedna blondynka do drugiej: - Dipol magnetyczny - układ wytwarzający pole magnetyczne, które cechuje magnetyczny moment dipolowy np. magnes trwały, solenoid lub pojedyncza pętla z prądem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichy123
Blondynka zamawia pizze. -Na ile czesci podzielic pani pizze na 6 czy na 12 - pyta sie kelner Blondynka na to: - Na 6 bo 12 nie zjem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lololo23
Idą przez pustynię brunetka, ruda i blondynka. Nagle słyszą, że biegnie za nimi lew. Sytuacja jest beznadziejna i nagle brunetka staje, bierze garść piachu i sru - sypie lwu w oczy. Lew ucieka, są uratowane. Po paru godzinach znowu biegnie za nimi ten sam lew, na to ruda bierze garść piachu i sru - rzuca mu w oczy. I znowu uszły z życiem. Parę godzin później słychać hałas i ryk, biegnie do nich stado rozzłoszczonych lwów. Brunetka i ruda zaczynają uciekać, a blondyna stoi. - Co ty blondyna?! Uciekaj! - krzyczą koleżanki. Na to blondyna: - Czemu? Ja nie sypałam. Trzy skazane uciekły z więzienia - brunetka, ruda i blondynka. W lesie, gdy pościg już prawie ich doganiał, postanowiły skryć się na drzewach. Najpierw strażnicy trafili pod drzewo, na którym ukryła się brunetka: - Jest tam ktoś? - wołają. - Miau, miau - odpowiedziała brunetka. - Ach, to tylko kot - machnęli ręką i poszli dalej. Doszli do drzewa na którym siedziała ruda. - Jest tam kto? - Huu, huu - usłyszeli. - Ach, to tylko sowa - uspokoili się i poszli dalej. Gdy doszli do następnego drzewa, również zawołali: - Jest tam kto? - Muuuuuu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem Blondii
blondynka dzwoni do brunetki i pyta: -co robisz?? brunetka: rozmawiam z Tobą! blondynka:aaaaa to nie przeszkadzam! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxdddddddddd
W pewnym mieście wynaleziono maszynę do wykrywania kłamstw. Siada brunetka: - Myślę że jestem zgrabna... Zabiło ją. Siada ruda: - Myślę że jestem mądra... Zabiło ją. Siada blondynka: - Myślę.. Zabiło ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxdddddddddd
Czym się różni blondynka od papieru toaletowego?? -papier się rozwija a blondynka nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkretny gość
Policjant zatrzymuje blondynkę jadącą pod prąd ulicy jednokierunkowej. Policjant: "Czy pani wie, GDZIE pani jedzie?" Blondynka: "Nie wiem, ale gdziekolwiek by to nie było, to muszę być solidnie spóźniona, bo wszyscy już wracają!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahhaha12345
dlaczego dinozaury wyginely ?? bo coraz wiecej blondynek bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego blondynka po seksie nic nie mówi? - bo ma zasady i nie rozmawia z nieznajomymi - bo ma pełne usta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×