Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samieee

dlaczego ludziom z wyzszym wyksztalceniem trudniej znalezc prace?

Polecane posty

Gość samieee

i przyjmuja tylko tych po zawie i max sredniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli się przyjmujesz do pracy fizycznej to nie przyznawaj się,że masz wyższe wykształcenie,bo nikt nie chce robotnika z wykształceniem wyższym niz wlaściciel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyhrw
bo nie potzreba teraz zadnych wyksztalciuchow po humanistycznych i innych pokrewnych kierunkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samieee
mam ekonomiczne wyksztalcenie i nie moge nic znlezc nawet posady fakturzystki:O zalamka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapa
bo jak chca na stanowisko kogos z wyzszym wyksztalceniem, to nawet do robienia jakichs pierdol wymagaka minimum 2-letniego doswiadczenia na podobnym stanowisku. ciekawe kiedy mialam to doswiadczenie zdobyc, skoro studiuje dziennie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyhrw
niewiele kierunkow ywmaga calkowitego poswiecenia ze nie mozna w tym czawsi epracowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapa
jasne. to znajdz mi pracodawce, ktory slyszac "studiuje dziennie" nie bedzie krecil nosem, ze sie bedziesz zwalniac na zajecia, cwiczenia, laborki, ze bedziesz bral urlopy bezplatne na sesje, ze trzeba bedzie grafik specjalnie dostosowac, a tu sie pracuje od 8 do 16, kiedy ja musze byc na uczelni... spoko...mc donalds pozostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabeczkaaaaaa
mam 26 lat wyksztalcenie ekonomiczne i zero sznas i nadziei juz na parce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala ma dwa koty
zapa - a musisz szukać pracy na etacik, od 8:00 do 16:00? Możliwości jest wiele, tylko trzeba 1. chcieć, 2. odrobinę się wysilić i poszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo studia niczego
nie ucza :) Proste - musisz miec studia dla papierka i doswiadczenie. Tak wiec lajtowa uczelnia, zeby miec czas na doswiadczenie, a te wszystkie uniwerki to wiecie w co se mozna wsadzic :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka.........
Czy ja wiem czy trudniej?? Ja też mam ekonomiczne w sumie jeszcze niepełne, bo bronię się z jakieś dwa miesiące, pracuję od roku na pełny etat mimo studiów dziennych, a teraz właśnie jestem w trakcie zmiany płacy na taką bardziej w moim zawodzie i zdecydowanie lepiej płatną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tguhrt
no sorry ale ekonomia to nie jakis ciezki kierunek gdzi ejest niewiadomo ile zajec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo szukaja ambitniejszej pracy
taka jak po srednim zawsze znajdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabeczkaaaaaa
zapa - a musisz szukać pracy na etacik, od 8:00 do 16:00? nie, nie musze:) ale chce poza tym 5lat pracowalam fizycznie i mam juz tego serdecznie dosc, dosc zadowalania sie "byle czym za byle jaka place":O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapa
wiesz, ja akurat mam prace (na "etacik" i o dziwo - umowe o prace, chociaz nie na "etacik" tez zdarzalo mi sie pracowac), ale cholernie duzo wysilku i czasu kosztowalo mnie jej znalezienie. dlatego nie dziwie sie ludziom, ze sie zalamuja widzac jakies z dupy wziete wymagania, ktorym czasami z przyczyn zupelnie od siebie niezaleznych nie sa w stanie sprostac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoooooooooo
Dziewczyny ja też mam z tym problem. Jestem na skraju załamania. W czerwcu mija 3 lata jak jestem bez stałej pracy. Bardzo żałuję, że poszłam na dzienne studia. Teraz też przeglądam oferty i wiecznie widzę te doświadczenie min. 2 lata. Jestem po humanistycznym kierunku latka lecą mam 28 lat. Czuję, że jak teraz nie znajdę stałej pracy to już będzie po mnie;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoooooooooo
zapa masz rację. Kiedy przeglądam oferty mam wrażenie, że szukają Einsteina. Nie mogę być do cholery specem od wszystkiego i w każdej dziedzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×