Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ffffffffffffffffff

Słoiczki po 6-tym miesiącu /////

Polecane posty

Gość ffffffffffffffffff

Karmie małego zupkami i obiadkami ze słoidczków BoboVity i te po 5m-cu były czyste papki, a teraz kupiłam po 6m-cu i szok bo tam są już dość spore kawałeczki. Boje się podać. Myślałam, że to bedzie jakoś stopniowo, a tu po 5 PAPKA całkowita a po 6 już kawałki :o Boje się podać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojemu te po 6 miesiącu znacznie lepiej smakują niz te papki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja się nigdy nie malowałam
z kazdym m-cem te kawałki bedą większe ja nie miksowałam tylko troszkę rozgniatałam ale nie na całkowit papkę nie chce dziecka przyzwyczajac do papek bo pozniej jak bedzie starszy to nic nie bedzie chciał jeść jak sama gotuje zupki to warzywa tez rozgniatam na małe kawałeczki takie do połknięcia syn ma 9 m-cy i nie jest wybredny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffffffffffffffffff
Próbowałam, ale to się nie bardzo da, bo to w zupce i to głównie ryż w całości, mięki, bo mięki, ale w całości a mały skończył 6m-cy, ale nie ma zębów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja się nigdy nie malowałam
moze blenderem?/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryż jest malutki to spokojnie połknie. Ja mojej z reguły sama gotuje i rozgniatałam tylko widelcem trochę, pierwszy raz jak jadła ryż to zwymiotowała a 5 minut później wsunęła całą porcję:) Jak nie będziesz uczyć to sam dużych kawałków się nie nauczy jeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blenderem to tylko pierwsze papki, rozgnieć widelcem i dawaj po małej łyżeczce. Ja będzie miał mało w buzi to sobie po memla i się tak nauczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pennyyyy
mam to samo - podałam kilka dni temu, mała zaczeła się dławić po pierwszej łyżeczce, płakać i pluć. kilka dni później podałam dynię z żółtkiem, żółtko nie było zmiksowane na papkę, ale miało małe drobinki - to samo - zaczęła się dławić. mała ma skończone 6 miesięcy, obiadki i kaszki wcina jak szalona, ale musi być papka. nie ma zębów, jest wcześniakiem. wagą i wzrostem jest identyczna jak 4 miesięczna córka koleżanki. odczekać czy wprowadzać mimo wszystko kawałki? jeśli tak, to jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj tez skonczyl 6 mieisac i tez mu podaje, nei przyzyczajaj do papek, poprostu nei dawal calej lyzeczki tylko po malutku, moj za pierwszym razem zrobil taka mine ze nei wiedzila co sie dzieje ale etraz juz wcina normalnie, musisz dziecko przyzyczaic do mielenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masakra z tymi kawałkami. Mój ma prawie rok 6 ząbków a ma odruch wymiotny jak ma kawałeczki zamiast papki;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to o to chodzi, żeby dziecko stopniowo uczyło się rzuć :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale jak nie ma zebow w tym wieku, to czym ma rzuc?? wiele dzieci nie ma zebow w wieku 6 miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale jak nie ma zebow w tym wieku, to czym ma rzuc?? wiele dzieci nie ma zebow w wieku 6 miesiecy. ************ Zapewne ma twarde dziąsła więc sobie poradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×