Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agentka bardzo specjalna

Pytanie dla pan. Tylko szczerze prosze.

Polecane posty

Gość miska zupy
patrząc na te opisy to mi by nie odpowiadał ani jeden ani drugi... na Twoim poczekałabym aż pojawiłby się trzeci facet... a i mam 22 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po 1 -gratuluje ci,musisz byc zajebista, madra babka, ze kryterium wyboru faceta jest dla ciebie zdanie anonimowych bab na forum internetowym po 2 - wspolczuje, ze nie spotkalas faceta ktory by cie soba safascynowal, bylby na tyle ajny zebys chcala z nim byc, tylko wyberasz jednego z dwoch ktorzy raczyli cie zechciec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 44 lata
Nie pieprze ,jak masz kasę stać cie na prywatnego lekarza dobrą szkołe dla dzieci ,wczasy itp...A jak nie to zaczyna cie wszystko wkurzac przestaje ci sie chciec cokolwiek bo sen z powiek zganiają ci myśli ,jak ,za co ,za ile,skąd wziąć i zwyczajnie zaczynasz patrzeć na faceta że niedojda,że inni potrafią,że dzieciom jest przykro ze nie mogą miec tego i tego... No teraz to mnie chyba tu zlinczujecie :) ale byłam szczera:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneans
ten Mariusz na zdjęciu jest wiele starszy, ma conajmniej 35 lat, poza tym wygląda niestety na geja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, oj... Czy ja napisalam, ze to o mnie chodzi i ze ja wybieram? Ja wybralabym Adama oczywiscie. ❤️ Ale to Was zapytalam o zdanie, opisalam obu panow i wstawilam nawet fotki, zebyscie sie tez zasugerowaly wygladem. Prosze o szczerosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneans
Adam bardziej mi się podoba co to za ankieta???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie tego drugiego
przecież to nie są zdjęcia tych facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lili-ana
ale przeciez to nie oni, to jacys modele z żurnala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam już 47
Zdecydowanie pierwszy. Nienawidzę tchórzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Mariusz jest starszy, ma okolo 30 czy cos, a Adam ma dwadziescia pare... No ale tacy sa dokladnie jak opisalam. Zdjecia moga ich zobrazowac. Zasugerujcie sie tez zdjeciami i tylko nadajcie im charaktery obu panow. Ja wybieram Adama oczywiscie. Wyglad, charakter... Juz nie chodzi o status finansowy i brak wyksztalcenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Agentka bardzo specjalna oko masz nie wyraźnie :o jaki ma kolor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam, od razu sciema... Udowodnij ta scieme jesli mozesz. Pytalam tylko ktorego z panow byscie wybraly. Opisalam ich charaktery takie, jakie dokladnie sa no i wstawilam zdjecia zebyscie sobie ich wyobrazily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie tego drugiego
ten którego zdjecie dałaś jako Mariusza to aktor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k=lko
MAM 44 LATA Bylaś biedna i bogata zarazem ze wiesz jak jest w obydwóch sytuacjach??? jak jest sie bogatym ma sie wiecej problemów i nic nie cieszy niż wtedy gdy ma sie mnie kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, panowie, ktorych zdjecia wkleilam sa oboje aktorami. Wybralam ich, poniewaz Mariusz i Adam sa do nich bardzo, ale to bardzo podobni, dlatego chcialam, zebyscie sobie ich wyobrazily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nie obraz się ale Mariusz ma większego..... :P ;) ładne masz oczka ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k=lko
a Adam to chyba grał w jakimś robin hooddzi albo cos wtym stylu , bo raczej nikt na codzień nie nosi takiego stroju jaki on ma na sobie buahahaha Autorko topiku jestes smieszna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
to aktorzy :o to penek nie aktualny :P ;) proszę wyślesz mi na @ swoje zdjęcie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszyscy to świnie
hehe, żaden się nie nadaje.Wykolejeni są i szkoda życia na nich, co do pierwszego to bym się zastanowiła lecz po co masz marnować życie na czekanie Kobieto??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ma złote piekne włosy :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żaden mi nie odpowiada . Ten 1 jest jakos oferma zyciowa a ten 2 zbyt pewny siebie , chamski itd wiec odpadaja . Ale jakbym musiala wybierac miedzy tymi dwoma to wybralabym tego 2 i to nie dlatego ze ma kase a dlatego ze nie jest oferma zyciowa no i z tego co zozumialam to ten 2 to brunet tak? Kocham brynetow :classic_cool: Aha... no i to nie sa autentyczne foty , na 1 rzut oka do widac 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×