Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agentka bardzo specjalna

Pytanie dla pan. Tylko szczerze prosze.

Polecane posty

Toż bylo odrazu napisac ze to sa foty aktorow podobnych to tych Twoich amantow :P I tak wybralabym brunecika :classic_cool: mniam mniam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Agentka bardzo specjalna @ :P lubię niebezpieczne i pięknie przygody :P ;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ItsOnlyMexx_20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Agentko :) proszę zobacz @ :P ;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
proszę wejdą na Swoja pocztę 🌻 btw zloty_80@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocahontas8k
niestety żadnego bym z nich nie wybrała, a...... poza tym mam juz męża którego nie zamieniłabym na nikogo innego... Aaaaaaaaaa i mam jak koleżanka wyżej 22 lata :) pozdrawiam wszystkie forumowiczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cóż
Hmmm pewnie studjujesz psychologię, albo coś takiego i będziesz pisać o tym pracę. Z wyglądu wybrałabym Adama, bo wolę blondynów. Z opisu Adama jeśli mogłabym z nim wyjechać, jeśli nie to nie miałoby sensu. Albo z kimś się jest albo nie i jak ktoś napisał taki wyjazd zmienia (niekoniecznie na gorsze, ale potem to mimo wszystko trochę obca osoba). Drugiego nie wybrałabym napewno! Co z tego, że ma kase skoro jak wynika z opisu to zasługa rodziców. Z resztą niefajnie być od kogoś zależnym finansowo. Jeszcze ten charakter! Jeśli miałabym wybierać kogoś po cechach charakteru postawiłabym na zaradność i przyjacielski stosunek do innych. Jednakże w prawdziwym życiu pomyślałabym też o moich uczuciach (z drugim nie związałabym się nawet gdybym była w nim zakochana) wiek 23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh...a ja nie zamienilabym swojego Ł na zadnego innego przystojniaka ani bogacza czy tez Banderasa . Moj Ł jest najprzystojniejszy na świecie i doskonaly w swojej calej niedoskonalosci . A do tego ten charakterek mmmm... . Jednym slowem marzenie :classic_cool: :D Agentka , to ja juz nic nie wiem :O Pytasz kogo wybralaby postac z jakiegos tam filmy czy Ty masz taki wybor a Ci aktorzy sa podobni do tych facetow z fot?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ItsOnlyMexx_20 (niechcianaiodrzucona@wp.pl) Zloty - do Ciebie sie nie odzywam czemu??????????????? :o :o Agentko widziałem jesteś słodka lubie kobiety o tym kolerze wlosów :P ;) nie mogę zapisać na dysku :o :) tylko na poczcie przeglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zloty - dlatego ze prosilam Cie abys nie oglaszal sie na kafe aby zobaczyc moja fote a do BNB na privwa zglosic sie :O Zreszta niewazne juz 🖐️ Ok , ide spac . Milego dnia wszytskim 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ItsOnlyMexx_20 myślałem ze odwrotnie przeprasza :( spij spokojnie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda24mmm
mam 24 lata, gdybym miala taki wybor wybralabym tego 2 i to dlatego ze lubie pewnych siebie ludzi, na szacunek trzeba sobie zapracowac wiec nie mialabym problemu z tym ze nie szanuje ludzi, dzieci tez nie lubie-co innego gdybym miala swoje-mysle ze ten facet ma podobne podejscie, poza tym pieniadze i wyksztalcenie-w zyciu nie bede z kims bez dobrego wyksztalcenia, nie chcialabym tez miec faceta--rolnika, jakos zycie na wsi i oranie pola mnie nie pociaga. co z tego ze ten pierwszy wielce romantyczny-z czasem mu sie moze znudzic i co wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 24 lata mam
i wybrałabym Mariusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 24 lata mam
Wyjaśnię, jakby co. Adam odpada, bo mi się z wyglądu nie podoba i nie lubię wieśniaków. Poza tym, po co mi facet, jeśli nie byłoby go przy mnie? A Mariusz jest przystojny, jest w stanie utrzymac rodzinę i miałabym go na miejscu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona matka kochanka
jasne że wybrałabym 1. Mam 31 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy - związek serio i na długo; szacunek, odpowiedzialność, solidność i trwałość po kilku latach są wielokroć cenniejsze niż jakiekolwiek inne zalety faceta; drugi - świetny facet do zabawy, pewnie i łożka, pewnie uroczy i czarujący; ale na długi dystans - czaruś lubi mysleć przede wszystkim o sobie,a nie innych; w domu będzie mu brakować poklasków i uznania; polezie za tym gdziekolwiek, byleby nie słyszeć o nudnych codziennych obowiązkach; z takim czarusiem przezyłam ponad 8 lat w małżeństwie i ostatecznie pogoniłam; i wspominam niekiedy faceta bardzo podobnego do \"pierwszego\"; jak ostatni jełopek puściłam go bokiem, bo był taki \"mało ekscytujący\"; życie uczy mądrości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×