Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mirka56

kredyt na umowe zlecenie

Polecane posty

Gość Mirka56

witam mam na imie Mirosława i chciała bym wziasc kredyt w wysokosci 7000 pln na wesele córki byłamw wielu bankach i zawsze dostawałam odmowna odpowiedz czy jakis bank da mi kredyt na umowe zlecenie ? moja sytuacja przedstawia sie nastepujaco zaczełam prace od 01.07 .2008 r i prezpracowałam tam do 31.03.2009 a nastepna umowe dostałam w innej firmie od 01.04.2009 do 30.06.2009 z mozliwoscia przedłuzenia umowy . mam 24 lata pracy 1286pln brutto a netto926pln moja historia kredytowa jest czysta nie posiadam zadnej pozyczki jestem sam w gospodarstwie domowym mój stan cywilny to panna. mieszkam na wsi w moim własnym domu czekam na rychła odpowiedz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na umowe zlecenie
nie dostaniesz kredytu zaden bank nie udzila takich kredytow jedynie co mozesz isc do dkou lub kopernika ale tam bardzo duze sa odsetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na umowe zlecenie
mialo byc do skoku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Mirka56
uuuuuuu możesz mieć problem z uzyskaniem kredytu bo umowę masz tylko do końca czerwca. Mam pytanie czy kiedykolwiek zaciągałaś jakieś kredyty? jeżeli tak to w jakich Bankach? W jakim Banku masz konto, może tam zapytasz o kredyt odnawialny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hkjhkjh
w "db kredyt"dadza kredyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×