Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bubba23

Waga niemowlaczka

Polecane posty

Gość raczkowanie jest wazne
no własnie jednemu cos bedzie a drugiemu nic... z punktu widzenia neurobiologii raczkowanie jest wazne a jego brak moze tak owocowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azja jak zwykle dosadnie. Dlaczego uogólniamy? Otóz wszyscy maja nawyk stereotypowego myślenie, jeżeli coś jest ogółem, to jest uznawane za norme, a wszelkie odstepstwa są odrazu kategoryzowane jako zaburzenia lub problemy. Niech będzie..Jestem dorosłym dzieckiem zaburzonym, gdyż nie raczkowałam. Nie jestem lewo ręczna, nie mam problemów z pisownia, składnia, matematyką, mam słuch muzyczny, potrafię grac na pianinie. Mam zdolności matematyczne, umiem pisać ładne opowiadania i co? Niech pierwszy rzuci kamieniem kto uważa to za zaburzenie hehehehhehehe. A wszystko przez nie raczkowanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja 9 mieś córka waży 12 kg ma 80cm sama stoi ,próbuje chodzić dookoła łóżeczka,do 6 mieś była tylko na piersi teraz też je pierś plus zupki i owoce.Wagę urodzeniową miała 4200g.Ja ważę 52kg,mąż 65kg,oboje jesteśmy drobni.Była bardzo pucata dokąd nie zaczęła się ruszać,teraz już mniej,przynajmniej na buzi.Fałdki ma,lekarka mówi o niej mały Budda i że mam się nie przejmować bo rozwija się prawidłowo a jakby jadła zagęszczane mleko modyfikowane to by była jeszcze grubsza.Nie martw się .Nie jesteś sama:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha i nie raczkowała tylko od razu stanęła na nogi:-) żadne z mojej trójki nie raczkowało a mam w domu mistrza małopolski w biegach przełajowych juniorów i 7 latkę ,która płynnie czytała w wieku 5 lat:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karusia hejka :). Super masz dzieciątko! Takie bobaski \"bobaski\" są słodkie. Pozdrawiam. A mam jeszcze pytanko, ma zęby?? Kurcze, moje dzidzi jeszcze nie ma ano jednego i sie nie zanosi. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa, juz widze, ma 8!!! Kurcze no!! Niby im pozniej tym lepiej, ale mam dosc miksowania non stop wszystkiego, czas na drobne jedzonko, a tak troszke musze uwazac jak dostaje cos grubszego, jak kartofelek czy kawałek bułeczki. Ehh, ja chce juz zęby!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dziecie jest zaburzone totalnie,bo nie dosc,ze duze, to jeszcze raczkowało jak juz zaczelo chodzic i te zęby! Mial pol roku, jak mu sie dolna jedynka przebila. No i na tej bialej plamce na dziasle stanelo na 5 miesiecy. Skonczyl jedenascie i nagle wszystkie poszly w ruch. rosly jak grzyby po deszczu. A tym papkowaniem sie nie przejmuj,bo u nas nadszed taki dzien, ze dziasłami zaczał gryzc, nie chcial papek-w taki sposob jadl rozgotowane warzywa, banany, chlebek itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azja, moje tez wcina od czasu do czasu dziąsełkami, a tak to gryzaki w ruchu non stop. Dostaje skorke od chleba, chrupki kukurydziane, kartofelka ugotowanego rozdrobnionego widelcem, ale tak na codzien to jeszcze blender w uzyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dziecie własnie w złobku, a ja mam chwile dla siebie tzn. 15 min na kawke i kompa, a potem lece-zakupy, mechanik, male sprzatanko i juz po młodego. Jedziemy prosto ze złobka do znajomych. mam nadzieje,ze bedzie takie piekne sloneczko jak jest i skoczymy na spacerek, bo tam tez dzidzius.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOJEJ TEŻ WYROSŁY ZĘBY JEDEN PO DRUGIM W ODSTĘPIE OKOŁO 2-3 TYGODNI.PRZEKICHANE TYLKO ZE WZGLĘDU NA CYCOLE BO KARMIĘ PIERSIĄ:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Azja, fajnie ze masz czas chociaz na kawe, mi dzisiaj mały daje w kośc, nie chce jeść i ciągle płacze. Może to wreszcie te zęby?? Co do jedzenia, ti się nie martwie, ma z czego chudnąc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz nie doswiadczylam tego \"szczescia: bycia mleczarnia małego zębatka. Bubba-grunt to optymizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sytuacja opanowana, nareszcie spokój... Nadal bunt z jedzeniem, jedziemy na piciu, ale jest dobrze, rozruba pełną parą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×