Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosiakkakkkkk

byc z facetem skorpionem

Polecane posty

Gość gosiakkakkkkk

byla ktras z kobiet bedac zodiakalna rybka zona albo dziewczyna skorpiona ? albo jakie sa tez relacje kobiet z innych znakow wlasnie ze skorpionem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj:) ja skorpion mąż skorpion i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiakkakkkkk
no mam pytanie bo ja bylam ponad 4 lata ze skorpionem i jestem ryba ogolnie bylo wg mnie cudownie w lozku i w zyciu codziennym, tyle ze ja jestem osoba malo konfliktowa i zawsze wyciagalam reke pierwsza, jestem romantyczka uczuciowa bardzo i teraz po prostu dochodze do wniosku ze powinnam bardziej sie klocic stawiac na swoim no nie wiem. teraz on jest z baranica i ciagle sie kloca, i widocznie mu sie podoba, sama juz nie wiem. bylam po prsotu soba, a nie mielismy powodow do klotni tylko stale powtarzajacy sie jego flirty :/ i tylko oto sie klocilismy a moze az, ach sama nie wiem, probuje zrozumiec czemu tak sie stalo jak sie stalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skorpiony są flirciarze
Nasz związek przez to się rozpadł - on flirtował a o mnie był zazdrosny i awantura była nawet jak wracałam z pracy 20 minut później niż powinnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiakkakkkkk
no skorpiony strasznie flirtuja chociaz przez kilka lat nie robil tego a potem sie zaczely i to malolaty bez obrazy :( wiem ze na seks nie narzekal bo kochalismy sie kilka razy dziennie i do dzis mi powtarza ze bylo mu codownie i tu i tu. czasem mysle ze bylam za dobra, myslalam ze bedac soba kochajaca dziewczyna bedzie mu dobrze, a teraz widze ze moglam byc taka jak on przynajmniej bardziej by szanowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola-lola
moj narzeczony jest skorpionem, znamy sie prawie 5 lat, to najwspanialszy facet pod sloncem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×