Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lolieeee

czy wy tez dostajecie takie rady? strasznie mnie to denerwuje

Polecane posty

Gość lolieeee

i nie wiem jak reagowac ale w srodku az mi sie gotuje w sumie nie liczas 3 mc dorywczej pracy to rok bedzie niedlugo jak szukam jestem jzu zalamana mysle o wyjezdzie za granice, ale tak praca tez ciezka bo fizyczna a moja babcia mowi: daj spokoj bedzie dobrze moze jeszcze poczekaj, nic nie przychodzi od razuitd ale mnie to wkurwia czekac? boze rok zcasu niedlugo minie a z czego mam zyc? denerwuja mnie takie durne rady:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaa podobnie tylko inaczej
jak powiedzialem mojej dziewczynie jak minol 1 dzien w pracy to uslyszalem ze mi zle a jeszcze nie zaczolem dobrze pracowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusiaaaaaa
nie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgddfgfg
lolieee...> dostaje podobne rady, ale wiesz to nie jest tylko takie pocieszanie, znam z autopsji, że to się może odmienić w przeciągu chwili dostaniesz tel. kto się umówi z tobą na spotkanie i będziesz mieć pracę, kiedyś tak miałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdolowana jestem
latwo pwoiedziec :O ale to nie takie proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Czekanie wysiłku nie wymaga i niczemu nie przeszkadza, więc czekaj. A w międzyczasie szukaj nowych ofert i ślij cv (może zmień jakoś dokumenty, które wysyłasz?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaaaaaaaaaaaaaaaaa
mam ten sam problem i nic zalamka czekac mozna tylko z zcego zyc? a dokumenty to ja juz nie wiem jak zmienic:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×