Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PROSZE O OCENE TEJ SYTUACJI

nie ma dla mnie czasu bo przyjechal jego brat ktorego nie widzial pol roku

Polecane posty

Gość PROSZE O OCENE TEJ SYTUACJI

Mieszkamy za granica . Jeszcze nie mieszkamy razem ale mamy taki zamiar ale teraz to ja juz nie wiem naprawde co o nim myslec!!!! Wczesniej raz juz zawalil, a mianowicie nie spotkal sie ze mna w walentynki, w ogole udawal glupa ze tego swieta nie obchodzi ale pozniej prosil o spotkanie ja zmieklam. Bylo jakis czas dobrze az 2 tygodnie temu przyjechal jego mlodszy brat z Polski. Przestal miec dla mnie czas. Pracuje a jak ma wolne to spedza z bratem. Raz tylko bylam u niego na mieszkaniu i jego brata w koncu poznalam ale traktowal mnie przy nim jak kolezanke. Wypomnialam mu ze ukrywa nasz zwiazek przed bratem oczywiscie zaprzeczyl ale nic nie zmienia w zachowaniu . Mielismy razem z jego bratem jechac na wycieczke ale nic na ten temat dalej nie mowi. Przez telefon tez sie z nim dziwnie rozmawia ma jakies wymowki ze nie ma czasu... Rozumiem ze brat przyjechal i sie dlugo nie widzieli ale zeby mnie teraz tak olewac !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech sie ktos wypowie
czy mam przeczekac az brat wyjedzie czy mu wygarnac co mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość h plus h
mysle ze ten zwiazek nie przetrwa.....facet za duzo kombinuje......daj sobie z nim spokoj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelennarykowisku
kto kombinuje ten zyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milusiaaaa
wygladan a to, ze sie ciebie wstydzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie żonaty
dlatego przed bratem ściemnia że ty tylko koleżanka a brat wie że tam żona i dzieci zresztą z tego co opisujesz to ty tylko "koleżanka " służąca do jednego nie angażuj się bo nie warto ten facet ciebie nie kocha jesteś na dorażnie taki bar szybkiej obsługi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PROSZE O OCENE TEJ SYTUACJI
zerwac z nim i jesczcze mu wygarnac wszystko na koniec czy zostawic to tak jak jest i zobaczyc jak sie bedzie dalej zachowywal a jak bedzie bez zmian to poprostu zwiazek "umrze" sam i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwnie sie koles zachowuje
po ile macie lat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwnie sie koles zachowuje
dLUGO JESTESCIE RAZEM???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwnie sie koles zachowuje
sorry za capsa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PROSZE O OCENE TEJ SYTUACJI
nie ma zadnej zony i dzieci to wiem na 100% on pracuje czasem i 6 dni w tygodniu brat jest mlodszy 9 lat od niego i przy nim on troche glupieje chodza ciagle na kregle, byli nawet na karuzeli w wesolym miasteczku ja nie moglam wtedy isc z nimi - troche jak duze dzieci jego brat jest pierwszy raz za granica ale mimo wszystko powinien dla mnie miec wiecej czasu !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słusznie ktoś zauważył
że w Polsce została dziewczyna/narzeczona/żona i boi się, że brat jej powie co tu się dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PROSZE O OCENE TEJ SYTUACJI
pol roku jestesmy razem ale na poczatku to byly takie podchody chyba z miesiac lub dluzej on ma 27 lat a jego mlodszy brat 18 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miecio84
Masz pewnosc ,że to jest jego brat a nie partner ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czxczx
słuchaj wydaje mi się że gość nie traktuje Cię poważnie. Poszukaj topiku- "nie zależy mu na tobie koniec złudzeń" i poczytaj sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie się wydaje że to ty
przesadzasz. facet dawno się z bratem nie widział w dodatku jest mędzy nimi duża róznica wieku i Twój facet z pewnościa czuje sie teraz odpowiedzialny za brata tym bardziej że chłopak jest pierwszy raz za granicą. pamiętaj też że Twój facet pracuje a w wolnych chwilach to normalne ze chce spedzać jak najwięcej czasu z dawno nie widzianym bratem. Jakby mi facet wyjechał z czymś takim że więcej czasu poświęcam dla brata, który mnie odwiedził i którego dawno nie widziałam to bym pomyślala że jest egoistą który chce być zawsze w centrum uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×