Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zalamana zuzaa

dziś juz nie ma prawdziwych facetów

Polecane posty

Gość zalamana zuzaa

nie moge znaleść mężczyzny który by mi odpowiadał:(Nie dlatego,że mam wymagania co do wyglądu itd...ale po prostu wszyscy są tacy sami....Wychodzę na randkę co 3 minuty pytanie w którą strone skręcamy..Albo umawiam się do kina to 15 smsów o treści a w jakim rzędzie zarezerwować miejsce a z której strony itp itd..Nie chce tyrana czy despoty ale moje życie w pracy na uczelni to ciągłe podejmowanie decyzji jak mężczyzna mi zawraca głowę takimi głupotami to odechciewa mi się kolejnej randki..A co facet to taki sam...tacy mężczyzni wydają mi sie aseksualni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kbks
zgadza sie, chyba na jakiś szczypiorków trafiasz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana zuzaa
wiem dlaczego...Bo tacy męzczyznii jakich ja preferuje szukają sobie silnych kobiet...A tacy "chłoppcy"widzą we mnie miłą dziewczynę takich silnych się boją dlatego przyciągam takich:(A moja osobowość jest taka,że lepiej by mi byłoz prawdziwym facetem...Dominujące kobiety pewnie wolałbyby takich chłoptasi żeby ich sobie "wychować"mi tacy faceci nie dają tego poczucia bezpieczeństwa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurw to ze mna jeszcze tak źle nie jesst:P bo rzędy w kinie dziewczyna sama sobei wybierała:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te verde unplugged reedition
marudzicie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kbks
a po drugie, umawiasz sie z jakimis ciołkami, co mieszkają z mama, za których mama podejmuje decyzje, to masz... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kbks
taak, z takimi co mieszkaja sami, ale mama przychodzi posprzatac, ugotowac i gacie wyprasowac... gówno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kbks
oj nieprawda, sa tylko mało takich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×